A.Novikovas: „Norime žaisti su kamuoliu ir dominuoti rungtynėse“

2022.09.22 13:00
Arvydas Novikovas | lff.lt nuotr.

Arvydas Novikovas | lff.lt nuotr.

Lietuvos rinktinė jau šįvakar UEFA tautų lygos akistatoje stos į kovą su Farerų salų komandomis.

Prieš rungtynes spaudos konferencijoje dalyvavęs Arvydas Novikovas akcentavo, kad komanda nesikoncentruoja į pirmame rate pralaimėtas tarpusavio rungtynes ir tikisi tik pergalės.

„Manau, kad treneris nori žaisti atakuojantį futbolą ir parodyti, kad mes tikrai esame stipresni ir nežiūrint į pirmas tarpusavio rungtynes tikrai eisime laimėti ir nudžiuginti savo sirgalius“, – sakė vienas rinktinės lyderių.

Jis taip pat pridėjo, jog per trumpą laiką yra sunku įvesti kažkokias naujoves, tačiau esminę savo žinutę treneris perdavė.

„Nėra daug laiko kažką dėlioti, treneris pasakė, kokia filosofija nori žaisti ir manau, kad su trenerio pasikeitimu pas žaidėjus atsirado daugiau motyvacijos, visada būna taip, kai ateina naujas treneris, tad manau, kad rytoj išeisime ir laimėsime.

Pradžioje stovyklos nuotaikos visada būna geros, niekas nesikeičia, viskas yra gerai ir manau, kad taip ir išliks“, – dėstė Turkijoje žaidžiantis krašto saugas.

Žaidėjas taip pat teigė, kad lietuviams palankiau yra žaisti kontratakomis paremtą futbolą, tačiau prieš šio vakaro varžovą bus būtina patiems daugiau žaisti su kamuoliu.

„Aišku, mums geriau žaisti kontratakose, bet prieš Farerų Salas nebūsime susėdę gynyboje, norime žaisti su kamuoliu ir dominuoti rungtynėse“, – pasakojo A. Novikovas.

Lietuvos rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis

Rugsėjo 22 diena (ketvirtadienis), 21.45 val. Lietuva – Farerų Salos (LFF stadionas, tiesiogiai per VIAPLAY).

Rugsėjo 25 diena (sekmadienis), 21.45 val. Liuksemburgas – Lietuva (tiesiogiai per VIAPLAY).

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų