Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

UEFA Tautų lygoje ir toliau be pergalių: Lietuvos rinktinė susitikimą su Farerų salomis baigė lygiosiomis VIDEO (42)

2022.09.22 23:38
Lietuva – Farerų salos rungtynių akimirka l Irmanto Gelūno/BNS Foto nuotr.

Lietuva – Farerų salos rungtynių akimirka l Irmanto Gelūno/BNS Foto nuotr.

Ketvirtadienį įvykusios UEFA Tautų C lygos pirmos grupės rungtynės tarp Lietuvos ir Farerų salų rinktinių baigėsi lygiosiomis 1 – 1. Tai reiškia, kad nors lietuviai ir iškovojo pirmąjį tašką, tačiau jau nebeturi galimybių pakilti iš paskutinės grupės vietos.

Joanas Simunas Edmundssonas 5-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau lietuviai apsigynė užtikrintai. Joannesas Bjartalidas 19-ąją minutę atliko smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų. Jakupas Andreasenas 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Farerų salų rinktinę į priekį 1:0. Arvydas Novikovas 30-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį blokavo varžovas. Vykintas Slivka 44-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, o teisėjas po VAR peržiūros įvartį įskaitė ir rezultatas tapo lygus 1:1.

A.Novikovas 63-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Fedoras Černychas 66-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Meinhardas Olsenas 75-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Joanneso Bjartalido 83-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.


Kitose šios grupės rungtynėse Turkija 3 – 3 sužaidė lygiosiomis su Liuksemburgu. Turkai tik po Ismailo Yukseko pelnyto įvarčio 87-ą minutę sugebėjo išlyginti rezultatą.

Turkija su 13 taškų pirmauja C1 grupėje, tuo tarpu Liuksemburgas su 8 taškais žengia antras. Už jų – Farerų salos (5 tšk.) ir Lietuva (1 tšk.).

Paskutinėse rungtynėse Lietuva rugsėjo 25-ą dieną svečiuose susikaus su Liuksemburgu

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika (Lietuva – Farerų salos)

Rungtynių statistika (Lietuva – Farerų salos) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika (Lietuva – Farerų salos) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1 - 1. 

90 min.

Pridedamos 3 papildomos minutės.

83 min.

Joanneso Bjartalido smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

75 min.

Meinhardas Olsenas baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

66 min.

Fedoras Černychas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. 

63 min.

A.Novikovas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

58 min.

Lietuvos ir Farerų salų rinktinės kontroliuoja antrajame kėlinyje kamuolį lygiai laiko - po 50%. Visgi sukurti pavojingų išpuolių nei vieniems nepavyksta.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika (Lietuva – Farerų salos)

Pirmojo kėlinio statistika (Lietuva – Farerų salos) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika (Lietuva – Farerų salos) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Po pirmojo kėlinio rezultatas yra lygus 1-1. 

45 min.

Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės.

44 min.
ĮVARTIS

Vykintas Slivka tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, o teisėjas po VAR peržiūros įvartį įskaitė ir rezultatas tapo lygus 1:1.

39 min.

A.Novikovas baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

33 min.

Saulius Mikoliūnas atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

30 min.

Arvydas Novikovas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį blokavo varžovas. 

22 min.
ĮVARTIS

Jakupas Andreasenas puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Farerų salų rinktinę į priekį 1:0.

19 min.

Joannesas Bjartalidas atliko smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

17 min.

Arvydas Novikovas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau vartininkas Gunnaras Nielsenas sėkmingai išmušė kamuolį. 

15 min.

Nei Lietuvos rinktinei, nei Farerų salų futbolininkams iki šiol nepavyko atlikti nei vieno smūgio. 

5 min.

Joanas Simunas Edmundssonas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau lietuviai apsigynė užtikrintai.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 21:44

Farerų salų startinis vienuoliktukas:

Startinė sudėtis | Organizatorių nuotr.

Startinė sudėtis | Organizatorių nuotr.

Atnaujinta 20:42

Lietuvos rinktinės startinis vienuoliktukas:


Įdomūs faktai:  

• Lietuvos rinktinė yra patyrusi keturis pralaimėjimus ir šiuo metu savo sąskaitoje turi 0 taškų. Tuo tarpu Farerų salos savo sąskaitoje turi surinkusios 4 taškus.

• Lietuvos rinktinė birželio mėnesį vykusias pirmąsias rungtynes su Farerų salomis svečiuose pralaimėjo rezultatu 1 – 2.

• Lietuvos rinktinei pirmą kartą vadovaus nacionalinės komandos vairą perėmęs specialistas iš Vokietijos Reinholdas Breu.


Komentarai:

Reinholdas Breu, Lietuvos rinktinės treneris:

„Laukiame rungtynių, esu laimingas, kad visi yra pasiruošę. Per pastarąsias kelias dienas turėjome ir intensyvių treniruočių, ir atstatomųjų, manau, kad esame gerai pasiruošę. Visi nori žaisti ir tai yra gera situacija treneriui. Kiekvienoje žaidimo fazėje turėsime savo idėjas ir tai yra svarbiausia, žaidėjai su jomis turėtų jaustis patogiai. Turėjome daug pokalbių, kalbėjome tiek individualiai, tiek ir su visa komanda apie tai, ką norime daryti gynyboje ir puolime. Bet žaisime prieš varžovą, jie bus stiprūs ir lengva tikrai nebus, bet norime laimėti rungtynes.

Esu labai laimingas dėl jaunos kartos, yra nemažai futbolininkų su potencialu, visada yra gerai turėti šviežumo komandoje. Turime žaisti su savo patyrusiais žaidėjais, mums jų reikia, bet gerai turėti balansą ir manau, kad mes jį turėsime Apskritai esu laimingas dėl situacijos, kiekvienoje pozicijoje turime po du žaidėjus, o tai yra labai svarbu, nes artimiausiomis dienomis turėsime sužaisti 180 minučių, bus sunku, ypatingai tarp rungtynių. Smagu komandoje turėti kokybės ir jei reikės kažką pakeisti, ramiai galėsime tai padaryti, tad esu labai laimingas.

Mano tikslas visada yra laimėti rungtynes, norėtųsi po dviejų rungtynių turėti šešis taškus, bet visi žino, kaip viskas buvo pastaraisiais metais ir ypač – pastarosiose ketveriose rungtynėse, tad kažkas galėtų pagalvoti, kad ir lygiosios galėtų būti sėkmė. Tačiau kalbame su žaidėjais, žaidėjai nori laimėti rungtynes, to paties noriu ir aš."

Rolandas Baravykas, Lietuvos rinktinės futbolininkas:

„Tikimės tik vieno, iš dviejų rungtynių norėtume paimti maksimumą, reikia labai pergalių. Turėjome pokalbių su treneriu, jis tikisi, kad visi žaidėjai yra pasiruošę, kaip ir minėjau, turime laimėti rungtynes ir parodyti save iš gerosios pusės. Kalbėjome su treneriu jau ir seniau, jis skambino, teiravosi, kaip jaučiamės, klausė, kada pats žaisiu, norėjo atvykti rugpjūčio mėnesį, bendravome, tikrai malonu, kai paskambina ir klausia, kokioje formoje, kviečia į nacionalinę rinktinę. Pirmas rungtynes atsimenu labai gerai, jie tada pataikė labai gerą smūgį. Kovojome, viskas buvo kaip ir gerai, bet norisi dar geriau, atvyko senbuviai, tikiu, kad galime pasiekti dar geresnius rezultatus, tuo labiau namie, prie savų sirgalių. Tik pozityvas, reikia tik pergalės."


Komandų formos:

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

Komandų formos | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų