„Barcelona“ grasina imtis teisinių veiksmų prieš L.Messio kontrakto detales nutekinusį Ispanijos laikraštį (4)

2022.09.22 09:57
Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

 Ispanijos dienraštis „El Mundo“ prieš kelias dienas atskleidė, kokių sąlygų Lionelis Messi reikalavo iš „Barcelonos“ 2020-aisiais metais, kad pratęstų kontraktą su katalonais. Visgi tokios žinios dienraščiui gali brangiai kainuoti, jeigu „Barcelona“ kreipsis į teismus.

„El Mundo“ teigė, kad L.Messi norėjo, jog jo išpirkos suma būtų sumažinta iki simbolinės 10 tūkst. eurų, jo ir Luiso Suarezo šeimoms būtų suteiktos privačios ložės, būtų garantijos dėl atidėto darbo užmokesčio mokėjimo, o jo broliui Rodrigui atgaline data būtų išmokėti komisiniai už jo, kaip agento, darbą.

„Barcelona“ nenori, kad jų verslas būtų aptarinėjamas viešai ir oficialioje internetinėje svetainėje išreiškė pasipiktinimą.

„Dėl „El Mundo“ paskelbtos „Barca Leaks“ informacijos: „Barcelona“ reiškia pasipiktinimą dėl tyčinio informacijos, kuri yra teisinio proceso dalis, nutekinimo. Klubas apgailestauja, kad minėta žiniasklaidos priemonė giriasi turinti „prieigą prie daugybės dokumentų ir elektroninių laiškų“, kurie yra „Barcagate“ tyrimo dalis. Minėtų dokumentų naudojimas pažeidžia klubo reputaciją ir konfidencialumą. Dėl šios priežastis, siekiant apsaugoti „Barcelona“ teises, klubo teisės departamentas nagrinėja teisines priemones, kurių reikia imtis“.

Vadinamas „Barcagate“ tyrimas reiškia tebesitęsiantį teisinį ginčą dėl tariamų trečiųjų šalių mokėjimo ir šmeižto kampanijų prieš klubo legendas, kurias vykdo buvęs prezidentas Josepas Maria Bartomeu ir direktorių valdyba, atsistatydinusi iš pareigų 2020 m. spalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų