Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
GYVAI. 56 min.
Copa America
Kanada
1
Urugvajus
1
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

Lietuvos rinktinės treneris R.Breu: „Manau, kad esame gerai pasiruošę“

2022.09.22 06:00
Reinholdas Breu | lff.lt nuotr.

Reinholdas Breu | lff.lt nuotr.

 Lietuvos rinktinė jau rytoj sužais paskutines šių metų UEFA tautų lygos rungtynes namuose – mūsiškių varžovais bus Farerų Salų futbolininkai.

Dvikovos išvakarėse buvo surengta oficiali rungtynių spaudos konferencijoje, kurioje dalyvavo Lietuvos rinktinės treneris Reinholdas Breu.

Specialistas iš Vokietijos teigė, jog komandos pasiruošimu rungtynėms yra patenkintas.

„Laukiame rungtynių, esu laimingas, kad visi yra pasiruošę. Per pastarąsias kelias dienas turėjome ir intensyvių treniruočių, ir atstatomųjų, manau, kad esame gerai pasiruošę. Visi nori žaisti ir tai yra gera situacija treneriui.

Kiekvienoje žaidimo fazėje turėsime savo idėjas ir tai yra svarbiausia, žaidėjai su jomis turėtų jaustis patogiai. Turėjome daug pokalbių, kalbėjome tiek individualiai, tiek ir su visa komanda apie tai, ką norime daryti gynyboje ir puolime. Bet žaisime prieš varžovą, jie bus stiprūs ir lengva tikrai nebus, bet norime laimėti rungtynes“, – akcentavo specialistas.

Šiame rinktinių lange Lietuvos sudėtyje yra ir ne vienas jaunas žaidėjas, o R. Breu teigimu, yra svarbu rinktinėje turėti naujų veidų.

„Esu labai laimingas dėl jaunos kartos, yra nemažai futbolininkų su potencialu, visada yra gerai turėti šviežumo komandoje. Turime žaisti su savo patyrusiais žaidėjais, mums jų reikia, bet gerai turėti balansą ir manau, kad mes jį turėsime

Apskritai esu laimingas dėl situacijos, kiekvienoje pozicijoje turime po du žaidėjus, o tai yra labai svarbu, nes artimiausiomis dienomis turėsime sužaisti 180 minučių, bus sunku, ypatingai tarp rungtynių. Smagu komandoje turėti kokybės ir jei reikės kažką pakeisti, ramiai galėsime tai padaryti, tad esu labai laimingas“, – dėstė vokietis.

Jis nelinko atsakyti, koks taškų skaičius per dvejas rungtynes būtų pozityvus, tačiau dar sykį paminėjo, kad jo komandos visada kaunasi dėl pergalės.

„Mano tikslas visada yra laimėti rungtynes, norėtųsi po dviejų rungtynių turėti šešis taškus, bet visi žino, kaip viskas buvo pastaraisiais metais ir ypač – pastarosiose ketveriose rungtynėse, tad kažkas galėtų pagalvoti, kad ir lygiosios galėtų būti sėkmė. Tačiau kalbame su žaidėjais, žaidėjai nori laimėti rungtynes, to paties noriu ir aš“, – teigė strategas.

Farerų Salų rinktinė ir pasiekusi lygiąsias užsitikrintų trečią vietą grupėje, visgi R. Breu nemano, kad varžovai tik ginsis – jo teigimu, svečiai bandys pasinaudoti ir perėjimu į atakas bei standartais.

„Varžovai turėtų sunkiai dirbti gynybiniame bloke, tačiau taip pat ieškoti sėkmės greitose atakose ir standartinėse situacijose. Bet dienos pabaigoje Farerų salos gali žaisti futbolą, gali žaisti su kamuoliu, komandos charakteris yra visai kitas nei buvo prieš 10 metų ir jie tikrai gali būti pavojingi“, – sakė treneris.

Lietuvos rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis

Rugsėjo 22 diena (ketvirtadienis), 21.45 val. Lietuva – Farerų Salos (LFF stadionas, tiesiogiai per VIAPLAY).

Rugsėjo 25 diena (sekmadienis), 21.45 val. Liuksemburgas – Lietuva (tiesiogiai per VIAPLAY).

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
A LYGA