Pasaulio irklavimo čempionate – nesėkminga diena lietuviams

2022.09.21 14:58
Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

Mindaugas Griškonis | Vytauto Dranginio nuotr.

Račicėje (Čekija) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate trečiadienį ketvirtfinalio barjerą mėgino įveikti dvi Lietuvos įgulos.

Iš kovos dėl aukščiausių vietų pasitraukė Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis. Lietuviai vyrų porinių keturviečių valčių pirmajame ketvirtfinalio plaukime užėmė 4-ą vietą (6:43.23), nors likus 500 m dar buvo treti. Būtent 3 pirmosios valtys pateko į pusfinalį. Plaukimą laimėjo australai (6:21.59), antri buvo graikai (6:25.12), treti – čekai (6:25.74).

D.Nemeravičius ir A.Kelmelis dabar kovos dėl vietos C finale.

Vyrų vienviečių valčių šeštajame ketvirtfinalio plaukime Mindaugas Griškonis liko paskutinis – 6-as (8:07.26). Pirmus 500 m lietuvis dar palaikė konkurentų tempą, bet vėliau prarado labai daug laiko ir lyderiams pralaimėjo daugiau nei minutę. Iš šio plaukimo į pusfinalį pateko olandas Melvinas Twellaaras (6:51.87), vokietis Oliveris Zeidleris (6:57.79) ir kanadietis Trevoras Jonesas (7:02.06). Lietuvos irklavimo federacijos prezidentu išrinktas M.Griškonis dabar kovos dėl vietos C finale.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų