G.Kulbio gijimo istorija – 12 žengtų žingsnių gydytojai vadina stebuklu

2022.09.21 10:42
“TransINVEST“ ekipa pas G.Kulbį Palangoje | Klubo nuotr.

“TransINVEST“ ekipa pas G.Kulbį Palangoje | Klubo nuotr.

Prieš keturis mėnesius siaubingą traumą patyręs Vilniaus rajono „TransINVEST“ saugas Gajus Kulbis sveiksta. Palangoje reabilitaciją atliekantis 33-ejų futbolininkas paneiginėja gydytojų prognozes ir stojasi anksčiau nei bet kuris jų žadėjo.

Po pergalingų Antros lygos rungtynių prieš Klaipėdos FM, „TransINVEST“ komanda Gajų aplankė jį gydymo įstaigoje.

„Vos tik užėjus į palatą, Gajus mus pasitiko pakilios nuotaikos ir kuo greičiau norėjo palikti savo palatą. Įteikus dovanėles, „Geležinio Vilko“ vardinę maikutę bei „Feyenoord“ klubo marškinėlius su 21/22 metų UEFA konferencijų lygos finalininkų parašais, dėl kurios klubo vardu norime padėkoti ,,Sportpoint" bei Augustinui Kubiliūnui, jis papasakojo apie savo gijimą, prognozes bei laisvalaikį. Turbūt visi, kada nors susitikę su Gajumi aikštelėje ar už jos ribų, žinote apie jo stiprų ir valingą charakterį, kuris reabilitacijoje jam padeda labai daug.

Jau po operacijos Gajus savo daktarams pareiškė, kad po trijų mėnesių atsistos ant kojų. Tą po sunkių reabilitacijų, kurios vyksta kiekvieną dieną, jam jau pavyko padaryti. Vienas didžiausių Gajaus pasiekimų – pasiramstant 12 nueitų žingsnių, kas daktarų laikoma stebuklu.

Paklausus apie jo laisvalaikį, pirmiausiai prisimenama šeima, tačiau nepamirštamas ir futbolas.

Jis šmaikštauja, kad po tiek peržiūrėtų įvairių lygų, taip pat ir FK „TransINVEST“ žaistų rungtynių, galėtų būti vienas geriausių futbolo žinovų ir analitikų. Komandos draugai prieš išvykdami palinkėjo Gajui sveikatos, stiprybės ir kad išsipildytų jo didžioji svajonė – Naujuosius metus sutikti namie su šeima“, - rašoma „TransINVEST“ facebook paskyroje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų