Tituluoto priešininko sulaukęs M.Pultaražinskas: „Atimsiu visus jo diržus“ (1)

2022.09.20 17:43
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Matas Pultaražinskas ir Alehas Mošninas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Matas Pultaražinskas ir Alehas Mošninas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„Jo čempioniški diržai manęs negąsdina, – nusijuokė KOK čempionas (-65 kg) Matas Pultaražinskas, prabilęs apie artėjančią kovą su tikrai tituluotu priešininku.

Lapkričio 5 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančio „KOK World series in Kaunas“ turnyro ringe klubo „Titanas“ auklėtinis susitiks su Norvegijos kikboksininku Simonu Santana, pravarde „The Fury“ („Įniršis“ – anglų k.)

S.Santana titulai kalba patys už save: Ispanijos čempionas, dukart Norvegijos čempionas, WKN pasaulio čempionas, WBC ir IMC Skandinavijos čempionas. 35-ų Ispanijos bei Norvegijos pilietybes turintis S.Santana patirtį kaupė „Glory“, „Enfusion“ organizacijoje, karjeros įrašas skelbia apie 27 pergales (iš viso 41 kova).

„Priešininką esame puikiai išanalizavę, žinome jo stipriąsias bei silpnąsias puses – atimsiu visus jo diržus“, – akimi mirktelėjo M.Pultaražinkas, bendraudamas su sportas.lt.

Paskutinį kartą kovinio sporto gerbėjai M.Pultaražinską ringe matė kovo mėnesį, kuomet vyko akistata su Alehu Moshninu: prireikė papildomo raundo, po kurio į viršų kilo lietuvio ranka.

„Po šios kovos leidau sau atsipūsti, paatostogauti, bet, žinoma, sporto nepamiršau. Laisvalaikis taip pat buvo aktyvus ir sportiškas“, – tikino M.Pultaražinskas.

Simonas Santana ir Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

Simonas Santana ir Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

Jis priminė, kad S.Santana kyla svorio kategorijoje. „Todėl jis bus greitas... Tačiau pats būsiu greitesnis, – teigė M.Pultaražinskas. – Aš, kaip visada, tikrai galiu nustebinti greitomis, protingomis ir stipriomis kombinacijomis. Visada norisi priešininką nokautuoti, tikėkimės, taip ir bus. Mano arsenale nieko naujo nėra, tik tobulinami visi smūgiai“.

Sutartį su KOK organizacija pasirašęs „titanas“ teigė su nekantrumu laukęs galimybės padėti parašą.

„KOK esu jau ilgą laiką, čia jaučiuosi gerai ir, manau, jau buvo laikas pasirašyti šią sutartį, – sakė kovotojas. – Planas? Kuo ilgiau išsaugoti savo svorio kategorijos čempiono diržą, niekam jo neperleisti“.

M.Pultaražinskas teigė žinantis, kad „KOK World series in Kaunas“ turnyras tikrai nenuvils žiūrovų.

„Iš kovotojų tikiuosi gerų kovų, o iš žiūrovų – daug palaikymo. Kauniečiai visada rimčiausiai palaiko“, – teigė kovotojas.

Skelbiama, kad lapkričio 5 dieną turnyro ringe žiūrovai pamatys Osvaldą Fedorovičių, Mantą Kondratavičių, Eriką Golubovskį, Naurį Lukošiūną, Tomą Pakutinską, Samuelį Šorochovą, Gustą Dimšą, Igną Barysą, Vitą Karosą ir Sergejų Maslobojevą.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų