Belgų ir čekų spaudimą atlaikę Lietuvos irkluotojai – pasaulio čempionato pusfinalyje

2022.09.20 15:31
Žygimantas Gališanskis, Giedrius Bieliauskas, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius l LIF nuotr.

Žygimantas Gališanskis, Giedrius Bieliauskas, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius l LIF nuotr.

 Račicėje (Čekija) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate antradienį startavo dvi Lietuvos keturvietės valtys.

Vyrų porinių keturviečių valčių rungtyje į pusfinalį dramatiškai pateko Lietuvos įgula (Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas ir Aurimas Adomavičius). Pirmajame paguodos plaukime prancūzai (5:46.44) bei šveicarai (5:46.50) atitrūko nuo kitų komandų ir užtikrintai pelnė kelialapius į pusfinalį. Dėl paskutinio kelialapio kovojo lietuviai, belgai ir čekai, o Indonezijos komanda yrėsi gale ir kitoms komandoms rimčiau nesipriešino.

Įpusėjus distancijai lietuviai vos 0.03 sek. lenkė čekus, o likus 500 m mūsiškiai kiek padidino pranašumą ir belgus lenkė 0.21 sek., o čekus – jau 0.32 sek. Paskutiniams metrams lietuviai išsaugojo užtektinai jėgų, finišavo treti (5:49.41) ir pateko į pusfinalį, o belgams (5:49.73) ir čekams (5:50.09) teks tenkintis C finalu.

Vyrų pavienių keturviečių valčių antrajame paguodos plaukime Povilas Stankūnas, Martynas Džiaugys, Povilas Juškevičius ir Mantas Juškevičius užėmė 3-ią vietą (5:59.78) bei tęs kovą dėl vietos C finale. Tik šveicarai (5:55.56) ir vokiečiai (5:55.82) iš šio plaukimo išsaugojo galimybes kovoti dėl medalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų