Išaiškėjo supermoto ir „Hard Enduro“ sezono čempionai

2022.09.20 15:14
Lietuvos supermoto ir „Hard Enduro“ čempionatai | Andriaus Lauciaus nuotr.

Lietuvos supermoto ir „Hard Enduro“ čempionatai | Andriaus Lauciaus nuotr.

 Lietuvos motociklų bendruomenė šį savaitgalį galėjo įsilieti į aistras kaitinančias kovas labai skirtingose disciplinose. Šeštadienį, Šiaulių Autodrome vykęs Lietuvos Supermoto čempionatas sudėliojo viską į savas lentynas, būtent čia vykusi paskutinioji kova lėmė, kas lips ant aukščiausios pakylos. Tikrai prastas oras šios disciplinos sportininkams buvo tiesiog negailestingas, kiekviena klaida galėjo lemti viso sezono darbą, drama sklandė ore.

„Aš jaučiuosi labai gerai, nors kritau, bet geriausia, kad mama turi man dabar nupirkti rožinę naują aprangą, prisižadėjo. Pirmą sezoną labai jaudinausi, antrą irgi, o dabar jau ramiai, žinau, kad bus įdomu važiuoti. Aš tapau antrą kartą iš eilės Lietuvos čempionu, tėtis ir mama mane labai palaikė viso sezono metu“, – SM Junior klasės čempionas Matas Leckas.

„Labai džiaugiuosi, kad apgyniau čempiono titulą, tik labai gaila, kad viskas baigėsi, bet toks gyvenimas. Viskas patiko, bet dėl kitų metų sezono negaliu atsakyti kol kas“, – pasakojo Paulius Krukauskas, Super Quad klasės čempionas

Tuo tarpu Hard Enduro trečiasis ir paskutinysis čempionato etapas vykęs Auto Moto parke, aiškiai atskleidė savo pavadinimo prasmę. Sudėtinga trasa, sunkiai įveikiamos kliūtys atsiliepė dalyvių fizinei sveikatai, trūkę raiščiai, daugybiniai sumušimai, tačiau įveikę šią paskutinę čempionato atkarpą dalyviai išliko vieningi, visi iki vieno kartojo - buvo verta, mes rungsimės ir kitais metais.

Lietuvos supermoto ir „Hard Enduro“ čempionatai | Andriaus Lauciaus nuotr.

Lietuvos supermoto ir „Hard Enduro“ čempionatai | Andriaus Lauciaus nuotr.

„Diena prasidėjo puikiai, pirmas važiavimas puikus, antro važiavimo startas man buvo sudėtingesnis, bet greitai pataisiau situaciją ir išsiveržiau į priekį, taip užsitikrinau čempiono titulą“,  – džiaugėsi Hard Enduro čempionas Džiugas Kazakevičius.

„Disciplina auga, anksčiau turėjome vos kelias pavienes varžybas, o šiais metais visą čempionatą, norėtųsi gal net ir sudėtingesnių trasų. Žinoma svarbu auginti naujus sportininkus, taip augs šios disciplinos lygis“, – pasakojo Vytenis Mačerinskas, Hard Enduro čempionato III-ios vietos nugalėtojas.

Lietuvos motociklų sporto federacija džiaugėsi pavykusiu sezonu ir vis augančiu įvairių disciplinų populiarumu.

„Nuostabu matyti disciplinų plėtrą, pasaulio motociklų federacija tiki mūsų galimybėmis, skiria lėšų ir investuoja į mūsų sportininkus, man be galo džiugu, kad Lietuvos organizatoriai yra pajėgūs surengti aukšto lygio varžybas, atitinkančias visus standartus. Tikiu, kad kryptingai dirbant, mes eisime labai toli“, – džiaugėsi Giedrė Janušauskė, LMSF prezidentė.

Visus rezultatus Supermoto ir Hard Enduro gerbėjai gali rasti lmsf.lt internetiniame puslapyje

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Nu o tai kur gi tas zaideju sarasas? Paskelbtas desimtukas ir Jus paminejot tik du zaidejus is saraso? Tai kas cia per straipsnis? Informatyvumo nulis.
Kad turbūt nieko labai nenustebino :)
Tenerifės klubas buvo favoritas, nebereikalo pernai ACB lygoj 5 vieta :) Šiemet dvi rungtynės ACB dvi pergalės.
Rytas surinko gana stiprią komandą LKL ir bandys pasispardyti Europoj. Mažai šansų buvo, kad šįkart įspirs, kas ir atsitiko, nieko, turės dar namų varžybas su jais, gal sėkmingesnis spyris bus :)
Kažkas pastoviai vis varo jog jis komandinį mikroklimatą gadina !!! Pasižiūrėjus , to tikrai nepasakyčiau
Manau galės ten ir kaltis tarpusavyje Rusai su Baltarusiais, nu dar kokie tadžikai ir kitas š. Normaliu šaliu boksininkai tikrai nekovos.
Manau priklausys nuo pačio Messi kur jis norės dar tęsti karjerą, o gal ir baigti (niekas nežino koks bus kontraktas, kokie pačio žaidėjo planai ir t.t.). Bet koks jis bebūtų laimingas PSG, manau visada jo prioritetas bus Barcelona. Vien dėl to, kad jį kaip žaidėją padarė geriausiu, tikėjo ir aplamai suteikta buvo tokia galimybė atsiskleisti. Jo namai, buvę komandos draugai N metų (nors ir eina gandai dėl tų nesutarimų su Pique, bet prisiminkime su Ramosu ir buvo aršiausi priešai, o dabar kaip PSG? Laikas sutvarko viską), treneris su kuriuo yra žaidęs. Ne paskutinėje vietoje manau bus ir tokio kaip Lewandowski atėjimas, nes manau ir pats Messi jį vertina kaip viena geriausių pasaulyje. Žodžių daug detalių manau Barcelona pusėje ir pinigai visokie nebus manau svarbiausia Messi, ką gali pasiūlyti PSG. Nebent ten trauktų nežinau kortas visokias, kaip didesni kažkokie vaidmenys klube, svarbesniu pataptų, nei Mbappe koks ir t.t. Sunku bus PSG, bet viskas visiems manau įmanoma.