Pneumatinis pistoletas | ITAR-TASS/Scanpix nuotr.

Maskvoje (Rusija) vykstančiame įvairių amžiaus grupių Europos šaudymo sporto čempionate antradienį savo pasirodymą pradėjo Lietuvos suaugusiųjų rinktinės nariai.

Moterų pneumatinio pistoleto 10 m rungties kvalifikacijoje Jekaterina Ždanova per keturias šūvių serijas surinko 370 taškų ir tarp 51-os sportininkės užėmė 39-ą vietą. Iki patekimo į finalą lietuvei trūko 13 taškų.

Rungties auksą iškovojo vokietė Stefanie Thurmann, finale surinkusi 196,8 taško.

Vyrų pneumatinio šautuvo 10 m rungtyje startavo du lietuviai – Karolis Girulis (615,2 tšk.) buvo 48-as, o Tomas Simokaitis (612,1) – 52-as. Finale Europos rekordą pagerino ir čempionu tapo ukrainietis Olegas Carkovas (208,6 tšk.).

Lietuviai išbandė jėgas ir komandinėje pneumatinio šautuvo rungtyje. K.Girulis su Jūrate Česynaite surinko  512,1 taško ir užėmė 25-ą vietą, o T.Simokaitis su Vida Ajutyte (501,8) tenkinosi 28-a pozicija.

Rungties finale Rusijos komanda 7:3 įveikė Italiją.

Trečiadienį moterų pneumatinio šautuvo 10 m rungtyje startuos J.Česynaitė ir V.Ajutytė.