-
08-03, 22:00
-
-

8 įvarčių fiesta „Premier“ lygoje baigėsi „Tottenham“ pergale prieš „Leicester City“ H.Min Sonas pelnė „hat-tricką" (1)

2022.09.17 21:22

Londono „Tottenham“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 6 – 2 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Youri Tielemansas 6-ąją minutę antruoju bandymu realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0.

Harry Kane’as jau 8-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Ericas Dieras 21-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

Davinsonas Sanchezas 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir šio įvarčio neįskaitė.

Jamesas Maddisonas 41-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Rodrigo Bentancuras 47-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 3:2.

Heungas Min Sonas 73-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo 4:2. Pastarasis netrukus dar du kartus iš eilės pasiuntė kamuolį į vartus, o „Tottenham“ iškovojo pergalę rezultatu 6:2.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa