R.Krilavičiaus atsakas D.Dirksčiui: „Išjungti jis gali nebent filmuką „Liūtas karalius“ (1)

2022.09.17 12:22
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Man ši tema jau nusibodo. Manau, kad išjungti jis gali nebent kokį filmuką, pavyzdžiui, „Liūtą karalių“, – sportas.lt pareiškė jau kurį laiką Jungtinėse Amerikos Valstijose besitreniruojantis MMA kovotojas Raimondas Krilavičius, paklaustas, kaip sureagavo į Dominyko Dirksčio iššūkį.

Priminsime, kad D.Dirkstys po pergalės prieš Dovydą Rimkų „UTMA Special Event“ narve sportas.lt sakė, kad dabar „norėtų išjungti R.Krilavičių“.

„Be abejo, Dominykas visada yra laukiamas sparinguose, – nusijuokė R.Krilavičius. – Kitas variantas – geras pasiūlymas, bet tikrai ne iš „Jungle King“.

Paklaustas, kaip vertina D.Rimkaus ir D.Dirksčio kovą, „spartietis“ nukirto: „Niekaip“.

„Tikėjausi, kad Dominykas bėgios po narvą ir rinks taškus, – sakė R.Krilavičius. – Prieš kovą jis kalbėjo apie planą pakirsti „Rimkenzo“. Nemačiau net bandymų – tik bėgiojimas ir bandymai kuo saugiau laimėti. Jokio kovos dvasios“.

R.Krilavičius sureagavo ir į žiniasklaidoje pasirodžiusią naujieną, kad dėl organizme rastos draudžiamos medžiagos buvo diskvalifikuotas kovotojas Vitoldas Jagėlo. Su vilniečiu R.Krilavičius KOK ringe buvo susitikęs dukart. Vieną kartą kova pripažinta neįvykusia, kitą kartą viskas baigėsi lygiosiomis. Kurį laiką buvo kalbama apie trečią kovotojų susitikimą ringe.

Skelbiama, kad V.Jagėlo mėginyje, paimtame liepos 9 d. „Hexagone MMA“ turnyre, rasta draudžiamoji medžiaga meldonis. Prancūzijos antidopingo agentūra skyrė 4 metų diskvalifikaciją.

Sportas.lt žiniomis, Lietuvos bušido federacija nėra gavusi oficialių raštų nei iš turnyro organizatorių, nei iš Prancūzijos ar Lietuvos antidopingo agentūrų.

„Nustebau, bet nesmerkiu... Nežinia, koks „MMA Bushido“ čempiono diržo likimas? O jei atvirai, jeigu sutiks kautis su manimi, gali jis vartoti, ką tik nori, man nesvarbu“, – sakė R.Krilavičius.

Sutartį su KSW pasirašęs R.Krilavičius turėjo debiutuoti organizacijos narve rugpjūčio 22 dieną, tačiau lietuvis treniruotėse susitraumavo operuotą petį. „Matyt, nebuvau pilnai pagijęs, o pasirengimas buvo tikrai stiprus. Bet gal likimas, gal kažkas kitas nori, kad į save sudėčiau viską maksimaliai ir įspūdingai sprogčiau debiutinėje kovoje“, – teigė R.Krilavičius.

Jau porą savaičių lietuvis sportuoja Floridoje, „Kill Cliff FC“ (buvusi „Sanford MMA“) salėje. „Sportuoja čia tikrai ne eiliniai kovotojai, mūsų treniruotes prižiūri 6 specialistai, viskas vyksta aukštame lygyje, gaunu daug naudingos informacijos bei patirties, – pasakojo kovotojas. – Dabar tik nuo manęs priklausys, kaip sugebėsiu tai panaudoti“.

„Kill Cliff FC“ salėje treniruojasi tokie MMA kovotojai kaip Michaelas Chandleris, Gilbertas Burnsas, Robbie Lawleris.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų