Naujas treneris nepadėjo: „Chelsea“ neįveikė „Salzburg“ „Real“ nugalėjo „Leipzig“, „Benfica“ palaužė „Juventus“ (4)

2022.09.14 23:59
„Chelsea“ | Scanpix nuotr.

Prieš savaitę prie Londono „Chelsea“ klubo vairo Thomasą Tuchelį pakeitęs Grahamas Potteris nesugebėjo iškovoti pirmosios pergalės UEFA Čempionų lygoje.

Trečiadienį E grupėje „Chelsea“ namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Salzburg“ ekipa ir džiaugėsi tik pirmuoju tašku čempionate.

„Chelsea“ į priekį 48-ą minutę išvedė Raheemas Sterlingas, tačiau 75-ą minutę Noah Okaforas rezultatą išlygino.

Antrą pergalę F grupėje iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri 2:0 nugalėjo „RB Leipzig“ futbolininkus.

Net 80 minučių rezultatas buvo lygus, tačiau tada Federico Valverde išvedė „Real“ ekipą į priekį, o 90+1 minutę Marco Asensio rezultatą padvigubino.

Antrą pralaimėjimą H grupėje patyrė Turino „Juventus“, kurie namuose 1:2 nusileido antrą pergalę iškovojusiai „Benfica“ komandai.

4-ą minutę „Juventus“ į priekį išvedė Arkadiuszas Milikas, tačiau dar pirmame kėlinyje, 43-ią minutę, Joao Mario realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį „Benfica“ ekipai 55-ą minutę pelnė Davidas Neresas.

Tai yra pirmas kartas istorijoje, kai „Juventus“ Čempionų lygos grupių etapą pradėjo dviem pralaimėjimais iš eilės.