Pasiruošimą sezonui Ispanijoje tęsiantis „Žalgiris“ sulaukė prisijungusio K.Maksvyčio (1)

2022.09.13 18:32
Gintaras Krapikas ir Kazys Maksvytis | „Žalgirio“ nuotr.

Gintaras Krapikas ir Kazys Maksvytis | „Žalgirio“ nuotr.

 Šį vakarą treniruočių stovykloje Ispanijoje paskutines rungtynes žaisiantis Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė prie komandos prisijungusių trenerių štabo atstovų – vyriausiojo trenerio Kazio Maksvyčio ir trenerio asistento Evaldo Beržininkaičio.

Lietuvos rinktinei pabaigus kovas Europos krepšinio čempionate buvo planuota, kad abu specialistai prie komandos prisijungs jai grįžus iš Ispanijos, tačiau pačių žalgiriečių iniciatyva jie nusprendė pakeisti planus ir prie „Žalgirio“, dalyvaujančio trijų komandų turnyre Antekeroje, Andalūzijos regione, prisijungė antradienio popietę.

„Planai pasikeitė, kadangi grįžome anksčiau iš čempionato. Stebėjau komandą žaidžiančią, todėl nusprendžiau prisijungti prie jos anksčiau negu buvome planavę. Šio vakaro rungtynėse jau būsiu su komanda“, – situaciją, kalbėdamas su „Žalgiris TV“, aiškino K.Maksvytis.

Prisijungęs prie komandos K.Maksvytis jai dar nevadovaus rungtynėse su „Real“, kurias bus galima tiesiogiai stebėti „Žalgiris Insider“ platformoje.

„Rungtynėse su „Real“ dar stebėsiu įvykius iš šalies, nes dar nedalyvavau nė vienoje treniruotėje. Treneriai Gintaras Krapikas ir Tautvydas Sabonis dar šiandien vadovaus komandai, o aš įsiliesiu į komandą po truputį ir nuo rytojaus jau vadovausiu pilnu krūviu“, – sakė K.Maksvytis.

„Žalgirio“ ikisezoniniame treniruočių procese K.Maksvytis dėl darbų rinktinėje beveik nedalyvavo – specialistas prieš išvyką į Europos čempionatą spėjo surengti vieną treniruotę su tuo metu Kaune dirbusios Kauno ekipos žaidėjais. Tiesa, kaip pasakojo pats treneris, jis stebėjo žalgiriečių ikisezoninių dvikovų Ispanijoje įrašus.

„Stebėjau abejas rungtynes – tiek dvikovą su Malagos klubu, tiek prieš tai vykusį susitikimą su Melila. Vaizdas toks, kokio ir tikėjomės – komanda gana fiziška, gynyboje turėsime žymiai daugiau opcijų. Esame pakankamai jauni, bet dar ne visi žaidėjai yra susirinkę. Įspūdis likęs neblogas. Tikiuosi, kad ta linkme dirbsime ir toliau“, – mintimis dalijosi „Žalgirio“ vairininkas.

Į Ispaniją kartu su K.Maksvyčiu ir E.Beržininkaičiu neatvyko Lietuvos rinktinėje žaidę Lukas Lekavičius, Arnas Butkevičius ir Ignas Brazdeikis. Jiems po turnyro dvikovų suteikta proga atgauti jėgas.

„Įspūdį tie žaidėjai paliko gerą, jie buvo vieni svarbesnių rinktinės žaidėjų. Treneriams yra kitaip – jiems galbūt reikia labiau pailsėti mentaliai, o žaidėjai išsikrovė, gavo didesnį krūvį, todėl jie pailsės ir pasijungs prie mūsų po kelių dienų“, – teigė K.Maksvytis.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų