MFA „Žalgiris-MRU“ laimėjo teismo procesą prieš Vilniaus savivaldybę

2022.09.13 11:26
MFA „Žalgiris-MRU“ komanda | Elvio Žaldario nuotr.

MFA „Žalgiris-MRU“ komanda | Elvio Žaldario nuotr.

Kai metų pradžioje sostinės savivaldybė pranešė, kad daugiau nei 200 tūkstančių eurų per trejus metus parems moterų klubą FK „Vilnius“, o MFA „Žalgiris-MRU“ liks be pinigų, pastarojo vadovai kreipėsi į teismą ir jį laimėjo. Anot teismo, savivaldybės parinkti ekspertai neteisingai įvertino aplinkybes.

„Labai malonu ir džiugu, kad kaip ir tikėjausi, teisingumas triumfavo ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės įsakymas buvo pripažintas neteisėtu ir panaikintas, kurio pagrindu „Vilniaus“ futbolo klubas buvo pripažintas konkurso laimėtoju.

Teismas išaiškino, kad per 30 dienų, nuo šio sprendimo priėmimo dienos, šalys turi teisę sudaryti taikos sutartį. Aš asmeniškai labai tikiu, kad Vilniaus miesto savivaldybė „netaškys“ visų mūsų mokesčių mokėtojų pinigų tolimesniam teisminiam procesui ir šį ginčą pabaigs taikos sutartimi“, - tinklalaidėje „FutbolasLT“ sakė MFA „Žalgiris-MRU“ vadovas Svajūnas Stravinskas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų