M.Grigonis: „Tai gyvenk arba mirk rungtynės, išeini ir negalvoji“ (3)

2022.09.10 00:26
Marius Grigonis | Tito Pacausko  nuotr.

Marius Grigonis | Tito Pacausko nuotr.

 Vėlų penktadienio vakarą Lietuvos rinktinė Berlyne surengė treniruotę prieš šeštadienį vakare įvyksiančią Europos čempionato aštuntfinalio dvikovą prieš Ispaniją.

Su žurnalistais iš Lietuvos prieš laukiantį mūšį pakalbėti atėjo Marius Grigonis, kuris jaučia sentimentus Berlynui bei kalbėjo apie ispanų braižą, kuris nepakito nuo draugiškų dvikovų su lietuviais.

„ Darėme skautingą, deriniai išlikę, jie žaidžia panašiai. Nežinau, gerai ar blogai, kad tas dvejas rungtynes mes prieš juos laimėjome“, – sakė M.Grigonis. „Sezono metu yra kitaip, čia visai kitas ritmas, vienerios rungtynės – ne serija. Nežinau, kas ką lems, gal ispanai bus labiau pikti. Tai gyvenk arba mirk rungtynės, išeini ir negalvoji“

Kalbėdamas apie ispanų krepšininkus, M.Grigonis išskyrė vieną.

„ Tai jauna komanda, turi daug lygiaverčių žaidėjų, labiau išskirtinis gal yra Willy. Įdomi komanda, keičiasi jų karta. Tai pavojinga komanda su geru treneriu, žaidžianti greitai kaip visos ispanų komandos“, – sakė M.grigonis.

M.Grigonis pažymėjo, kad rinktinė nesikoncentruos į vieną užduotį, nes stabdyti reikės visus.

„Uždaryti Browno ir Hernangomezo du prieš du yra tik viena iš užduočių, nes jie įmeta daugiausiai taškų. Bus daug uždavinių, nuo pikenrolo, metimų. Kiekvienose rungtynėse yra daug uždavinių, nėra vieno didžiausio, kad vieną uždarius laimėsi rungtynes“, – sakė M.Grigonis.

Kalbėdamas apie favoritų etiketę, M.Grigonis buvo kritiškas.

„ Nežinau, vieną dieną tu favoritas, o kitą – krenti iš grupės. Mes žaidėjai, treneriai nekreipiame dėmesio. Turime vienodus šansus, eini ir žaidi“, – sakė M.Grigonis.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Kituose PČ žinodavai jog pamatysi subtilaus grožio , atviresnio kūno ir aišku būdavo kai kur labai vulgaru . Bet bent žinodavai jog , tai ir yra įvairovė kuri pasimato PČ metu . O būtent FIFA ir deklaruoja apie pagarbą visiems , kad ir koksai bebūtum . Dabar Kataras praktiškai tai nužudė
2022 11 28 12:13
+18
Jau nuo pradžių buvo galima tikėtis , kad bus į šį futbolo mačą įmesta ir politinių trupinių . Realiai nuo to manau tik smagiau futbolo žiūrovam. Nes dažnu atveju sporte tokie dalykai aikštelėje prideda papildomo šarmo , besalygiškos kovos . Plius dar daugiau šiom rungtynėm šarmo daduos , tai jog šis mačas realiai ir JAV ir Iranui yra gyvenk arba mirk . Tikrai bus įdomu stebėti . Rinksiuosi asmeninškai šį mačą rytoj , o ne Anglija - Velsas.
Nu va vokiečiam patiems teks priisiminti savo dvigubus standartus kurie susiję su diskriminacija . Verkia , kad negali mūvėti iškreiptos ideologijos raiščių , bet patys kitos etninės grupės žmogų laiko nesavu . Kol Ozilas padėjo skinti skambias pergales su nacionaline rinktine kai buvo savo pike tol jis Vokietijoje buvo gerbiamas . Bet tik forma krito tuoj pat pradėjo elgtis kaip su antrarūšiu , o ne paprastu etniniu vokiečiu . Todėl manau , kad šis atkreipimas į dvigubus jų standartus yra visiškai teisingas . Jei nori būti pasaulio teisėju , tai ir pats privalai būti doras bei teisus kiekviename žingsnyje
2022 11 28 11:51
+15
Jeigu JAV bus suspenduoti "už įžeidimą", o Iranas savo rinktinę suspenduos už himno negiedojimą, kas žais? Perkam popkorną ir žiūrim.
gaila , kad sporto komentatoriai tarpusavyje kalba tarp savęs , ir puse kelinio prakalbejo, ir nepastebejo , kad varžovas užmyne ant kojos Ronaldui , nes matomai nepatiko rungtynes , tiesiog jiem s ....buvo nuobodu , gerai kad laimejo portugalai ,2-0 prieš urugvajų