-

N.Petkevičius debiutavo naujame klube kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai (1)

2022.09.09 23:30
Nauris Petkevičius | Organizatorių nuotr.

Penktadienį Belgijos antroje pagal pajėgumą lygoje debiutavo lietuvis Nauris Petkevičius. „Beerschot“ klubui paskolintas lietuvis rungtynes prieš „Lommel“ pradėjo ant suolo, o aikštėje pasirodė 71 minutę. Visgi, „Beerschot“ klubas šias rungtynes namuose pralaimėjo rezultatu 0:2, o tam įtakos turėjo dar 23 minutę gauta raudona kortelė ir didžiąją laiko dalį žaidimas mažumoje.

Italijos „Serie C“ lygoje penktadienį nuo atsarginių suolo nepakilo lietuvis Edgaras Dubickas, o jo atstovaujamas „Pordenone“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Juventus U23“ klubu.

Tuo metu Benas Šatkus nebuvo registruotas „Osnabruck“ klubo rungtynėms trečioje Vokietijos lygoje, kurioje lietuvio komanda namuose 1:0 nugalėjo „Essen“ klubą.