M.Kuklys savo debiuto grupių etape nesulauks (1)

2022.09.08 08:40
Mantas Kuklys | Elvio Žaldario nuotr.

Mantas Kuklys | Elvio Žaldario nuotr.

„Žalgirio“ kelionė UEFA grupių varžybose prasideda – ketvirtadienį laukia pirmosios Konferencijų lygos H grupės rungtynės prieš Bratislavos „Slovan“.

„Žalgiris“ – pirmasis iš Lietuvos klubų, žaisiantis tokiame varžybų etape. Dar prieš kelionę paaiškėjo sudėtis žaidėjų, kurie galės atstovauti komandai turnyre.

Pagal UEFA taisykles visam pagrindiniam turnyro etapui (nuo grupių iki finalo) galima registruoti 25 žaidėjus, iš kurių mažiausiai keturi privalo būti klubo akademijos auklėtiniai, o dar bent keturi – Lietuvos klubų auklėtiniai. Jei komandos sudėtyje nėra tokio skaičiaus iš minėtų dviejų grupių, atitinkamai mažėja registruojamų žaidėjų skaičius.

Atsižvelgiant į šiuos kriterijus į „Žalgirio“ pagrindinę „A“ paraišką atrinkti vartininkai Edvinas Gertmonas, Tomislav Duka, Gaudentas Ralys, Dovas Elzbergas (pastarasis – jaunimo „B“ paraiškoje), gynėjai Saulius Mikoliūnas, Kipras Kažukolovas, Ivanas Tatomirovičius, Nemanja Ljubisavljevičius, Petaras Mamičius, Mario Paveličius, Joelis Bopesu, Dimašas Kaškenas, saugai Oliveris Buffas, Fabienas Ourega, Marko Miličkovičius, Donatas Kazlauskas, Nicolas Gorobsovas, O. Verbickas, Francis Kyeremeh, Gustas Jarusevičius, puolėjai Renanas Oliveira, Mathias Oyewusi, Josipas Tadičius, Meinardas Mikulėnas ir Motiejus Burba.

Iš šių žaidėjų kiekvienoms rungtynėms galės būti registruojami 23 futbolininkai. Šiame sąraše nėra 35-erių metų saugo Manto Kuklio, o tai reiškia, kad Europos turnyre jis savo debiuto grupių. Tiesa, M.Kuklys turnyrui galimai neregistruotas buvo dėl traumos.

Pirmoji išvyka jiems – rungtynės Slovakijoje. Kaip jau tapo įprasta ir privaloma pagal UEFA taisykles, žalgiriečiai iškeliavo užsakomuoju skrydžiu.

Po pusantros valandos skrydžio iš Vilniaus pasiekta sostinė Bratislava. Čia komandą pasitiko vasariškas oras su 28 laipsnių šiluma.

Ekipos kapitono Sauliaus Mikoliūno taip pat laukė malonus siurprizas – vietos gerbėjas jam padovanojo pieštą portretą.

Ketvirtadienio vakare Bratislavoje, 22 val. Lietuvos laiku įvyks UEFA Europos Konferencijų lygos H grupės rungtynės tarp vietos „Slovan“ ir „Žalgirio.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynes transliuos „Viaplay“ internetinė televizija.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
GERIAUSIŲ RINKIMAI