FutbolasLT_S02E01: nebereikalingas Kuklys, viešnagė Plungėje ir socca futbolo kelionė į PČ

2022.09.07 14:22
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Lietuvos futbolui istorinio rudens pradžios proga „FutbolasLT“ tinklalaidė pradėjo savo antrąjį sezoną. Tam tikrais akcentais atsinaujinusi, pagražėjusi ir pasitempusi tinklalaidės kūrybinė grupė – Evaldas Gelumbauskas, Naglis Miknevičius ir Karolis Tretjakas pasiuntė pozityvių linkėjimų kupiną sveikinimą Batumyje sunkiai dirbančiam Aurimui Budraičiui, o po to iš karto pasinėrė į įprastinius pokalbių verpetus.

Jau pirmoje tinklalaidės dalyje tarsi iš gausybės rago pabiro dovanos. Pasaulio mažojo futbolo čempionate rugsėjo 10-18 dienomis startuosiančios Lietuvos mažojo futbolo rinktinės vadovas Tomas Butkus ne tik pasidalino mintimis apie laukiančius iššūkius bei keliamus tikslus, bet ir padovanojo „FutbolasLT“ kūrėjams originalius rinktinės futbolo marškinėlius. Ta proga buvo paskelbtas žaibo konkursas – „Spėk „Žalgirio“ ir „Slovan“ rungtynių rezultatą“ ir pasiūlyta visiems tinklalaidės žiūrovams sudalyvauti kovoje dėl šio Lietuvos mažojo futbolo rinktinės aprangos aksesuaro.

„Žalgirio“ ir „Slovan“ rungtynės buvo pasirinktos neatsitiktinai. Evaldas, Naglis ir Karolis išsamiai apžvelgė žalgiriečių pasirodymus Lietuvos futbolo arenose, įvertino Slovakijos čempionų žygį Europos taurių turnyruose, o taip pat atkreipė dėmesį į „Žalgirio“ ekipos paraišką UEFA Konferencijų lygos grupių varžybose. Įdėmiau įsižiūrėjus buvo pastebėta, kad paraiškoje nėra Manto Kuklio, tačiau yra Ovidijus Verbickas ir Dinmukhammedas Kashkenas. Oficiali versija – 35-erių žalgirietis patyrė traumą, tačiau tai, galimai, ne vienintelė ir ne pagrindinė priežastis.

A lygos 25 turo apžvalgoje dėmesio teko ne tik „Žalgiriui“, bet ir kitoms komandoms, o kalbėdami apie šią savaitę įvyksiančius 26 ir 27 A lygos turus tinklalaidės kūrėjai atkreipė dėmesį į šviežiausią Marijampolės „Sūduvos“ papildymą – puolėją Karolį Laukžemį. Beje, „FutbolasLT“ tinklalaidės dalyvis Karolis Tretjakas užsiminė, kad artimiausiu metu vienas buvęs „Sūduvos“ čempionas papildys ir „Panevėžio“ gretas, bet kategoriškai nesutiko atskleisti nei šio futbolininko vardo (J.), nei pavardės (Č.).

Po tradicinių A lygos turo baigčių spėjimų bei „Pasakyk Kad Gudrus“ pasišaudymų sparnuotomis trenerių frazėms atėjo laikas „Aštraus Pokalbio“ rubrikai. O joje šį kartą sudalyvavo LFF Pirmos lygos lyderių Alytaus DFK „Dainava“ sporto direktorius Rimas Kantaravičius. Pokalbyje buvo aptartas Alytaus reprezentacinės ekipos sezonas, finansinis Saido Hamuličiaus faktorius, siekis sugrįžti į A lygą, santykiai su miesto valdžia ir Alytaus „Wolves“ fenomenas.

„Futbolo trupinių“ rubrikoje Naglis Miknevičius pasidalino įspūdžiais iš viešnagės Plungėje, neliko be dėmesio ir moterų futbolo reikalai, o desertiniu trupiniu tapo konkretus skambutis su MFA „Žalgiris“-MRU komandos vadovui Svajūnui Stravinskui, kurio metu buvo pateikti esminiai atsakymai apie „Žalgirio“ ir Vilniaus miesto savivaldybės teisminio proceso baigtį.

Finaliniu tinklalaidės akordu tapo tradiciniai atsakymai į žiūrovų klausimus ir raginimas spėti „Žalgirio“ ir „Slovan“ rungtynių baigtį bei laimėti Lietuvos mažojo futbolo rinktinės prizą!

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų