„Riteriai“ pasirašė sutartį su saugu iš Sakartvelo (1)

2022.09.07 11:56
Luka Koberidze | fkriteriai.lt nuotr.

Luka Koberidze | fkriteriai.lt nuotr.

Artėjant lemiamam sezono etapui, sostinės „Riteriai“ pasirašė sutartį su 27-erių vidurio saugu iš Sakartvelo Luka Koberidze. Futbolininkas jau yra Lietuvoje ir sostinės komandai turėtų padėti artimiausiose „Optibet A lygos“ rungtynėse su „Panevėžiu“.

„Negaliu teigti, kad tai buvo planuotas papildymas. Anaiptol. Netikėtai atsirado galimybė Luką patikrinti peržiūroje, o jis per savaitę įrodė, kad gali būti naudingas komandai. Dėl to su žaidėju ir pasirašėme sutartį“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

L. Koberidze savo karjerą praleido gimtojo Sakartvelo bei Ukrainos klubuose. Šioje šalyje jis atstovavo „Desna“, „Metalist 1925“ ir „VPK Agro“ ekipoms. Liepos 1 dieną tapęs laisvuoju agentu kartvelas rugpjūčio pabaigoje atvyko į Lietuvą.

„Turiu daug ambicijų ir esu pilnas entuziazmo. Esu čia tam, kad sustiprinčiau komandą ir padėčiau jai iškovoti vietą, kuri garantuotų dalyvavimą UEFA turnyruose. Atvykau į labai gražų Europos miestą, turintį nuostabų senamiestį ir geranoriškus žmones.

Klube radau puikų trenerių štabą, kuris, tikiu, padės man atsiskleisti. Man jau 27 metai. Nusprendžiau, kad Lietuva yra ta vieta, kurioje dar galiu augti kaip žaidėjas. Darysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad įrodyčiau tai“, – prisistatydamas sakė L. Koberidze.

Iki sezono pabaigos „Riteriams“ liko sužaisti devynerias rungtynes. Pirmos – šįvakar 20:00 valandą Panevėžyje.

 

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų