Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Šiandien, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-

J.Valančiūnas: „Dabar viskas priklauso nuo mūsų pačių“

2022-09-06 20:28
Jonas Valančiūnas | FIBA nuotr.

Jonas Valančiūnas | FIBA nuotr.

 Lietuvos rinktinė nutraukė trijų nesėkmių atkarpą Europos pirmenybėse ir iškovojo pirmąją pergalę, kai ketvirtajame ture nukovė vengrus.

Po susitikimo rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas džiaugėsi pergale, tačiau pripažino, kad komandai labai pasisekė, jog pergalę padovanojo ir prancūzai, žaidę su bosniais.

„Pradžioje nebuvo ramu, bet svarbiausia, kad viskas baigėsi gerai. Šiandien yra geresnė diena. Pirmas mačas baigėsi taip, kaip ir norėjome, o dabar ir patys pasiekėme pergalę. Viskas priklauso dabar tik nuo mūsų pačių ir rytoj laukia gyvenk arba mirk mačas“, – kalbėjo J.Valančiūnas.

– Stebėjote prancūzų ir bosnių mačą?

– Ir žiūrėjome, ir stengiamės nežiūrėti. Savo darbą turėtume padaryti kad ir kas būtų nutikę. Gerai, kad ir mums pagaliau šiek tiek sėkmė nusišypsojo.

– Padėkosite prancūzams?

– Pirmiausia dar reikia patiems laimėti, o tada dėkoti. Anksčiau laiko dėkoti nereikia.

– Koks žaidėjas yra J.Nurkičius?

– Geras krepšininkas. Šiandien gerai rungtyniavo, demonstruoja gerą krepšinį. Nebus lengva – reikia eiti ir ruoštis.

– Ar kažkiek akmuo nukrito nuo širdies?

– Žinoma. Rytoj laukia svarbiausios rungtynės. Šiandien visa diena buvo sėkminga, bet rytoj viskas yra ant mūsų pečių.

 

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų