M.Ramanauskas: „Kaip komanda esame pasiruošę padaryti viską“

2022.09.06 13:23
Matas Ramanauskas (deš.) | fkriteriai.lt nuotr.

Matas Ramanauskas (deš.) | fkriteriai.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ rungtynėse su „Jonava“ po keitimo antrajame kėlinyje pasirodęs Matas Ramanauskas po dvidešimties minučių užtikrintu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą ir, kaip vėliau paaiškėjo, pelnė pergalingą įvartį. Saugui tai antras sezono įvartis ir pirmas – po penkių mėnesių pertraukos.

„Netrumpas, bet įdomus laikotarpis. Komandoje didžiulė konkurencija, todėl treniruotėje negaliu nė minutės atsipalaiduoti, kad gaučiau kuo daugiau minučių per rungtynes. Įvarčių nemušu daug, todėl kiekvienas jų man yra labai svarbus. Ypač, kaip šiemet, kai abu įvarčiai buvo pergalingi“, – sakė M. Ramanauskas.

Rungtynes su „Jonava“ „Riteriai“ žaidė vos po trijų dienų po itin skausmingo pralaimėjimo Vilniaus „Žalgiriui“ „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalyje. Anot futbolininko, svarbiausia užduotis prieš rungtynes buvo užmiršti tą nelemtą nesėkmę.

„Faktas, kad tokie pralaimėjimai taip greitai nepasimiršta. Turėjome pergalę savo rankose ir po dviejų minučių jau nebeturėjome. Tokiais atvejais labai svarbu nesulūžti psichologiškai. Galvoju, kad mums tai pavyko, nepaisant to, kad tai nebe ta pati „Jonava“, su kuria nebuvo ką veikti pirmajame rate.

Mes žinojome, kad rungtynės nebus lengvos, žinojome, kad pasikeitusi komandos sudėtis „Jonavai“ leis atrodyti solidžiau. Bet kokiu atveju, laimėjome ir tai yra svarbiausia“, – sakė M. Ramanauskas.

Sugrįžę į ketvirtą vietą, „Riteriai“ nusiteikę joje užsilaikyti kiek ilgiau, nepaisant to, kad tvarkaraštis artimiausiu metu negailestingas. Jau rytoj laukia „Panevėžys“, po to: „Hegelmann“, „Žalgiris“, „Kauno Žalgiris“ ir „Sūduva“.

„Pastaruoju metu mums kiek nesisekė, nepaisant to, kad būdavome vertesni daugiau. Tikiu, kad tas nesėkmės ruožas pasitrauks ir mes pradėsime reguliariau rinkti taškus. Juk toje serijoje, būtent, tai svarbiausia – laimėti kuo daugiau rungtynių. Kaip komanda, esame pasiruošę viskam, kad tame ketvertuke išliktume iki sezono pabaigos“, – komentavo M. Ramanauskas.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų