„Žmonės yra kiaulės“: paaiškėjo daugiau detalių apie pasaulį apskriejusį P.Nedvedo įrašą su pusnuogėmis merginomis (1)

2022.09.05 21:46
Pavelas Nedvedas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Pavelas Nedvedas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Internete neseniai pasklido vaizdo įrašas, kuriame Čekijos futbolo legenda Pavelas Nedvedas užfiksuotas šėlstantis su pusnuogėmis merginomis.

Vaizdo įrašas buvo paviešintas prieš pat P.Nedvedo 50-ąjį jubiliejų. Įraše futbolo legenda liečia pusnuogių moterų krūtis ir atrodė esąs kiek apsvaigęs nuo alkoholio.

Manyta, kad šis įrašas pakenks P.Nedvedo santykiams su dabartine širdies drauge Dara Rolins, bet ši atskleidė, jog minėtas vaizdo įrašas buvo padarytas dar 2020 m. vasarį ir kad ji po savo vaikino praeitį nesiruošia kapstytis.

„Kiekvienas turime vienokią ar kitokią praeitį. Pavelas, kaip ir daugelis įžymybių, praeityje yra turėjęs tam tikrų problemų, bet aš nematau tikslo kapstytis tuose dalykuose. Visi žinome, kas dedasi tokiuose vakarėliuose. Man tiesiog apmaudu, kad vadinamieji „draugai“ iš tokių vaizdo įrašų bando gauti asmeninės naudos. Jie gerai praleidžia laiką, pasilinksmina, o tada pradeda kitus šantažuoti. Kaip bebūtų, šitas vaizdo įrašas mūsų santykiams nepakenks. Dabar aš jį tik dar labiau myliu“, - „extra.cz“ sakė D.Rolins.

Panašiai kalbėjo ir P.Nedvedui artimas žmogus, norėjęs likti anonimu: „Žmonės yra kiaulės. Toks vaizdo įrašų viešinimas yra šlykštus elgesys. Kažkas norėjo sugriauti gyvenimą Pavelui, tačiau jiems neišdegė. Netgi priešingai, tiek Pavelas, tiek Dara į tą vaizdo įrašą pasižiūrėjo su šypsena. Pavelas yra legenda ir niekas negali sunaikinti jo reputacijos“.

Anot „expres.cz“, viena iš vaizdo įraše su P.Nedvedu šėlstančių merginų yra buvusi jo draugė Lucie Anovčinova.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų