K.Maksvytis: „Žaisti prieš Prancūzijos priekinę liniją turėtų būti lengviau“

2022.09.02 19:00
Lietuvos rinktinės treniruotė prieš rungtynes su Prancūzija | Tito Pacausko  nuotr.

Lietuvos rinktinės treniruotė prieš rungtynes su Prancūzija | Tito Pacausko nuotr.

Lietuvos rinktinė ruošiasi artėjančiai Europos čempionato dvikovai su Prancūzijos rinktine.

Kazys Maksvytis buvo paklaustas, kokias išvadas padarė po rungtynių su Slovėnija.

„Perdegėme, darėme daug klaidų, mažai judinome kamuolį. Atlikome 14 perdavimų ir 16 kartų klydome. Daug kartų tai provokavome patys, daugiau nei varžovai. 25 taškai – vien dėl šito.

Antroje pusėje problema buvo atkovoti kamuoliai, kai dar sprendėsi rungtynių likimas. Gynėmės prieš vieną geriausių pikenrolų žaidėjų pasaulyje, prieš nepatogų aukštaūgį Tobey, kuris ne tik leidžiasi po krepšiu, bet ir popina. Buvo ir gerų atkarpų, gaila, kad kiti dalykai, įsitempimas neleido laimėti“, - sakė treneris.

Prancūzijos rinktinė taip pat turnyrą pradėjo nesėkme, kuri nusileido Vokietijai.

„Prancūzija turėjo blogas rungtynes, o Vokietija paliko gerą įspūdį. Tai fiziška, gerai organizuota komanda, žaidžianti prie savo sirgalių, ji laikėsi kietai 40 minučių. Prancūzų versija nebuvo geriausia, bet jie bus kitokie. Jie fiziški, įvairūs, turi skirtingų žaidėjų, tai mums nebus į naudą. Susitiks dvi komandos, kurios norės atsitiesti“, - sakė treneris.

Evanas Fournier ir Elie Okobo kartu pataikė vos keturis metimus iš 14.

„Nežinau, ar vokiečiams pavyko, ar jie patys išsimušė iš ritmo, toks vaizdas, kad jie patys nebuvo geros formos“, - sakė treneris.

K.Maksvytis sakė, kad varžovai dar nežaidžia savo geriausio krepšinio.

„Prancūzai įeina į formą, dar nežaidžia geriausio krepšinio, bandysime neleisti jiems įeiti į formą. Manau, kad jie bus žymiai geresni nei praėjusiose rungtynėse“, - sakė specialistas.

Jis manė, kad prieš Prancūzijos priekinę liniją gintis gali būti lengviau: „Mažiau pikenpopo situacijų, kažkiek reikės susitvarkyti su kamuoliais, nes pasirengime turėjome problemų, o jų rinktinė atletiška. Kažkiek paprasčiau, kad yra standartinės pikenrolo situacijos, turėtų būti lengviau“.

Lietuvos ir Prancūzijos rungtynės šeštadienį vyks 18:15 val. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų