„Riteriai“ stiprinasi gynėju iš Serbijos, tačiau atsisveikina su vos savaitę komandoje praleidusiu brazilu

2022.09.01 21:37
Nemanja Lakičius-Pesičius | fkriteriai.lt nuotr.

Nemanja Lakičius-Pesičius | fkriteriai.lt nuotr.

 Trisdešimtmetis serbas Nemanja Lakičius-Pesičius šią savaitę atvyko į Lietuvą ir su sostinės „Riterių“ klubu pasirašė sutartį. Jis pakeis praėjusią savaitę netikėtai palikti komandą pasiprašiusį Plameną Dimovą.

„Pasitraukus Plamenui, privalėjome reaguoti ir greitai rasti jam pamainą. Iš siūlomų kandidatų Nemanja atrodė tinkamiausias mūsų komandai. Su Balkanų atstovais šiemet turime neblogos patirties, tad tikime, kad ir Nemanja bus gera paspirtis visam klubui“, – apie naujoką kalbėjo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pats futbolininkas didžiąją savo karjeros dalį praleido gimtosios šalies klubuose. Tiesa, jau pabuvo legionieriumi Austrijoje, Indijoje ir 2020 metais Estijos „Levadia“ klube. Lietuva bei „Riteriai“ bus jo ketvirtoji užsienio karjeros stotelė.

„Visada smagu dalyvauti ambicingo klubo veikloje, todėl pirmieji įspūdžiai – puikūs. Kaip pastebėjau, „Riteriai“ yra progresuojantis klubas, o aš iššūkius mėgstu. Pasakysiu atvirai, turėjau ne vieną pasiūlymą iš Serbijos klubų, tačiau į Lietuvą atvykau tam, kad galėčiau pasimėgauti dar vienu sau iškeltu iššūkiu. Noriu padėti komandai tobulėti ir siekti tikslų. Tikiu, kad kartu galime nuveikti teigiamų dalykų“, – po sutarties pasirašymo kalbėjo N. Lakičius-Pesičius.

Futbolininkas turėtų debiutuoti „Optibet A lygos“ rungtynėse su „Jonava“.

Klubas taip pat informuoja apie nutrauktą sutartį su vos praėjusią savaitę prie komandos prisijungusiu 26-erių vidurio gynėju iš Brazilijos Joao Williamu.

„Deja, iš FIFA gavome neigiamą sprendimą dėl Williamo registravimo sistemoje – dokumentacijos problemos. Apmaudi situacija, tačiau džiaugiamės, kad greit pavyko susitarti su Nemanja“,- paaiškino T. Simaitis.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų