Geriausiems „Sportas.lt“ komentatoriams – vertingi prizai, o pagrindinis telefonas! KONKURSAS (7)

2022.09.02 11:28
„Sportas.lt“ geriausi komentatoriai laimės prizus! | Organizatorių nuotr.

„Sportas.lt“ geriausi komentatoriai laimės prizus! | Organizatorių nuotr.

Prieš daugiau nei mėnesį „Sportas.lt“ portalo komentavimo galimybė buvo padaryta tik registruotiems vartotojams, o visą rugsėjo mėnesį vertinsime geriausius komentarus ir jų autoriai laimės puikius prizus.

Nuo rugsėjo 2 iki Spalio 01 dienos kiekvieną savaitę (9, 16, 23, 30 dienomis) skelbsime po 4 geriausius komentarus, o jų autoriai bus apdovanoti Go3.lt 3 mėnesių sporto paketo prenumerata.

Spalio 2-ą dieną paaiškės ir geriausias viso mėnesio komentatorius, kuris laimės mobilų telefoną „One Plus Nord 2T 5G“.

Primename, kad komentaruose nebus toleruojama necenzūrinė leksika, įžeidimai, žeminimas, grasinimai, reklamos, tautinė, rasinė, religinė ar kita neapykanta. Netinkami komentarai bus šalinami, o jų vartotojai – blokuojami.

Geriausius komentarus vertins „Sportas.lt“ redakcija, tačiau didelį patariamąjį balsą turi ir visi portalo lankytojai. Šalia kiekvieno komentaro yra galimybė jį įvertinti teigiamai arba neigiamai, o tai bus didelė pagalba atrenkant geriausius ir vertingiausius „Sportas.lt“ komentarus.

Pagrindinį prizą laimės komentatorius, aktyviai komentavęs visą mėnesį bei parašęs vertingiausius komentarus.

Su šio konkurso laimėtojais bus susisiekta asmeniškai „Sportas.lt“ registruotu el. pašto adresu. Jei prizo laimėtojas neatsiliepia ar nesureaguoja į gautą informaciją apie prizo gavimo sąlygas per 36 val. po laimėjimo paskelbimo, laimėtojas praranda teisę į prizą.

Kviečiame visus portalo lankytojus registruotis, prisijungti ir kartu kultūringai ir pagarbiai aptarti karščiausias sporto naujienas!

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų