N.Ljubisavljevičius: „Visada kovoju už komandą ir komandos draugus“

2022.08.31 17:43
Nemanja Ljubisavljevičius | Elvio Žaldario nuotr.

Nemanja Ljubisavljevičius | Elvio Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ čempiono Vilniaus „Žalgirio“ gretose jau trečią sezoną rungtyniauja ir dar vieno titulo siekia serbas Nemanja Ljubisavljevičius.

Kovingumu išsiskiriantis vidurio gynėjas įprastai tampa puolėjų galvos skausmu bei šiemet yra sužaidęs 17 mačų, per kuriuos kartą pasižymėjo taikliu smūgiu.

N. Ljubisavljevičiaus teigimu, tarp praėjusio ir užpraėjusio „Optibet A lygos“ sezono skirtumas buvo nemažas.

„Dariau savo darbą, du kartus laimėjome šalies čempionatą, tikslas yra lygą laimėti ir šiemet, tai yra svarbiausia. Galbūt lygos pajėgumas nėra toks, kaip Serbijos ir Kroatijos, bet jei „Žalgiris“ žaistų jų lygose, galėtų kovoti dėl aukštų pozicijų.

Man pirmasis sezonas čia buvo 2020-aisiais, jei jį palyginčiau su 2021-ųjų, tai būtent jame čempionatas buvo daug stipresnis. Galiu pasakyti, kad esu vyrukas su charakteriu, daug treniruojuosi, visada kovoju už savo komandą ir komandos draugus. Padarysiu viską, kad mano komanda pasiektų pergalę ir laimėtų rungtynes“, – teigė legionierius iš Serbijos.

„Savaitės interviu“ rubrikoje „Žalgirio“ vidurio gynėjas taip pat pasidalino mintimis apie savo santykį su krepšiniu, atkarpą Kroatijos „Gorica“ klube ir sekamas lygas.

A lyga

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų