„Rytas“ pratęsė bendradarbiavimą su lažybų bendrove „7bet“

2022.08.31 11:32
„Lietkabelis“ – „Rytas“ rungtynių akimirka | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

„Lietkabelis“ – „Rytas“ rungtynių akimirka | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Tiksint p„Rytas“inėms vasaros dienoms, Vilniaus „Rytas“ savo partnerių gretose išlaikė dar vieną svarbų rėmėją. Lietuvos čempionai pratęsė bendradarbiavimą su lažybų bendrove „7bet“.

Sostinės klubo ir „7bet“ partnerystė prasidėjo dar 2021 m. rudenį, kai lažybų bendrovė tapo ne tik klubo, bet ir pagrindiniu „Ryto“ podkasto rėmėju.

„Sutapimas ar ne, tačiau būtent tą sezoną, kai į klubo rėmėjų gretas prisijungė „7bet“, „Rytas“ ir vėl tapo Lietuvos čempionais. Pratęsdami šią partnerystę tikimės, kad įspūdingi klubo rezultatai ir toliau džiugins žiūrovus, o mes galėsime būti to dalimi. Esame tikri, jog pavyzdinė klubo organizacija ir aukščiausio lygio personalas tą padės įgyvendinti“, – klubo sėkme neabejojo generalinis „7bet“ direktorius Justinas Šliažas.

Bendradarbiavimo svarbą su „7bet“ pabrėžė ir „Ryto“ direktorius Jaroslavas Latušinskij.

„Tarpsezonio metu siekiame įdėti nemažai darbo ne tik ieškant naujų klubo partnerių, bet savo gretose išlaikant ir esamus. Džiugu pratęsti mūsų draugystę su „7bet“, kurie galingai startavo remdami sportą ir po sėkmingų praėjusių partnerystės metų, rodė norą tęsti pradėtą bendradarbiavimą ir kitam sezonui“, – dėstė J. Latušinskij.

„Rytas“ artėjančiame sezone startuos atjaunėjęs – komandos senbuvius pakeitė nauji, bet ne ką mažiau patyrę veidai. Šį tarpsezonį prie komandos prisijungė puolėjai Gytis Masiulis, Martynas Echodas, Toddas Whithersas bei gynėjai Benedekas Varadis, Elvaras Fridriksonas ir Marcusas Fosteris.

Lietuvos čempionai naująjį Lietuvos krepšinio lygos sezoną pradės rugsėjo 25 dieną, išvykos rungtynėmis į Uteną su vietos krepšinio komanda. 

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų