Prie „Žalgirio“ trumpam prisijungęs K.Maksvytis: „Pamačiau didelę energiją ir žaidėjų užsivedimą“

2022.08.29 18:08
„Žalgirio“ treniruotė | „Žalgirio“ nuotr.

„Žalgirio“ treniruotė | „Žalgirio“ nuotr.

 Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmą kartą nuo ikisezoninių treniruočių pradžios dirbo kartu su vyriausiuoju treneriu Kaziu Maksvyčiu, jau šį ketvirtadienį pasinersiančiu į Europos čempionato kovas Vokietijoje su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine.

Pirmą kartą su žalgiriečiais šią vasarą dirbęs specialistas vadovavo treniruotės procesui ir liko patenkintas pažintimi aikštėje su būsimais komandos žaidėjais.

„Teko prisijungti prie treniruotės per laisvą dieną bei pačiam padirbti su komanda. Palaikiau kontaktą su treneriais. Tą, ką pamačiau, vaizdas nudžiugino, pamačiau didelę energiją, sunkias treniruotes ir žaidėjų užsivedimą. Iš trenerių girdėjau tik gerus atsiliepimus.

Jeigu taip treniruosimės, nemažai nueisime, nemažai pasieksime. Viskas prasideda nuo treniruočių. Toks vaizdas, kad turėsime gerą ir darbingą kolektyvą. Turbūt turėsime daugiau talento gynyboje negu puolime, bet treneriams patinka toks balansas. Manau, kad mūsų laukia puikus sezonas“, – „Žalgiris TV“ kalbėjo Kazys Maksvytis.

Su „Žalgirio“ komanda dar nedirbo į galutinį rinktinės dvyliktuką patekę Lukas Lekavičius, Ignas Brazdeikis bei Arnas Butkevičius bei savo šalių nacionalinėms ekipoms atstovavę Rolandas Šmitas ir Tyleris Cavanaugh. Tiesa, į treniruočių procesą jau įsiliejo su Lietuvos rinktine treniravęsis Tomas Dimša.

K.Maksvytis ne mažiau nei darbu treniruotėje liko patenkintas galimybe būti su komanda ir padėti į jos žaidimą diegti komandinės gynybos pamatus.

„Pagrindinis tikslas buvo ir pačiam susipažinti su žaidėjais, įvadinė treniruotė, pasidėjome pagrindus komandinei gynybai. Manau, kad labai svarbu, kad vyriausiasis treneris gali dalyvauti, kai statomi komandinės gynybos pagrindai“, – aiškino „Žalgirio“ vairininkas.

Žalgiriečiai jau šį trečiadienį už uždarų durų vyksiančiomis rungtynėmis „Žalgirio“ arenoje su Lenkijos Liublino klubu pradės kontrolinių dvikovų ciklą. Prieš susitikimą, kurį tiesiogiai MVP plano prenumeratoriams transliuos „Žalgiris Insider“, K.Maksvytis kalbėjo apie tikslus jėgų testuose prieš oficialią sezono pradžią.

„Draugiškų rungtynių žaisime šiek tiek daugiau negu prieš tai žaisdavo „Žalgiris“. Visgi yra naujas treneris, naujas kolektyvas. Reikia, kad žaidėjai susižaistų, pagerintų tarpusavio ryšius, įeitų į rungtyninį ritmą. Tokie ir bus tikslai“, – tikino treneris.

Zalgiris

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų