„Kibirkšties“ priekinė linija turės patikimą snaiperę: į sostinę atvyksta G.Mažionytė

2022.08.28 11:53
Gintarė Mažionytė (bckibirkstis.lt nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Gintarė Mažionytė (bckibirkstis.lt nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Vilniaus klubas toliau stiprinasi. Į „Kibirkštį“ atvyksta sunkiojo krašto pozicijoje rungtyniaujanti lietuvė Gintarė Mažionytė.

Paskutinįkart G. Mažionytė Lietuvoje rungtyniavo 2015-2016 metų sezone, kai atstovavo Utenos klubui, kuriame vidutiniškai per 20 min realizuodavo po 7 taškus, atkovodavo 5,8 kamuolio, atlikdavo 1,3 rez. perdavimo ir rinkdavo po 9,2 naudingumo balo.

„Esu labai laiminga, turėdama galimybę grįžti ir žaisti Lietuvoje, ypač „Kibirkštyje“. Tam tikros gyvenimo aplinkybės privertė likti Lietuvoje, bet Vilniaus klubo profesionalumas ir keliami tikslai buvo pagrindinės priežastys, kodėl esu rami dėl savo sprendimo. Esu pasiilgusi krepšinio, todėl tikiuosi darbingo ir pergalingo ateinančio sezono“, – komentavo G. Mažionytė.

Po sezono Utenoje G. Mažionytė išvyko svetur: Italija, Australija, Ispanija. Paskutine stotele prieš sugrįžimą į Lietuvą tapo Švedijos klubas „A3 Basket“, kuriame sunkiojo krašto pozicijos žaidėja rungtyniavo startiniame penkete ir per 18 rungtynių vidutiniškai pelnydavo po 12,2 taško, atkovodavo po 7,3 kamuolio, atlikdavo po 2,1 rez. perdavimo ir rinkdavo po 13,3 naudingumo balo.

„Gintarė fiziškai stipri ketvirtos pozicijos žaidėja. Krepšininkė, kuri turi tiek vidutinį, tiek tolimą metimą, gali apžaisti ir veidu, ir nugara. Su Gintarės pagalba tikimės praplėsti komandos puolimą, o gynyboje būti dinamiškesnės. Džiugu ir dėl jaunesnių merginų, kurios šį sezoną turės galimybę gauti naudingų patarimų iš lietuvių, kurios sukaupusios nemažą žinių bagažą užsienio klubuose“, – trumpai naują žaidėją pristatė trenerė Sandra Linkevičienė.

2021-2022 m. sezone G. Mažionytė dėl patirtos traumos nerungtyniavo.

Sutartis su „Kibirkštimi“ taip pat turi Gintarė Petronytė, Gerda Raulušaitytė, Ugnė Sirtautaitė, Karolina Kazočiūnaitė, Livija Sakevičiūtė, Justina Miknaitė, Eglė Zabotkaitė ir Gabrielė Šulskė.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
12-03 „7Bet-Lietkabelis“ 17:20 „Wolves“
12-04 „Nevėžis-Optibet“ 17:20 „Labas Gas“
12-04 „Gargždai“ 19:30 „Uniclub Casino – Juventus“