-

A.Novikovas Turkijoje žaidė prieš savo buvusį klubą, J.Lasicko ekipa nesustabdoma Slovėnijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2022.08.28 08:05
Arvydas Novikovas (centre) | Organizatorių nuotr.

Antroje pagal pajėgumą Turkijos lygoje Arvydas Novikovas žaidė prieš savo buvusį klubą „Erzurumspor B“. Dabar jau „Samsunspor“ klubui atstovaujantis lietuvis aikštėje pasirodė 67 minutę, o rungtynės tarp šių ekipų pasibaigė lygiu rezultatu 2:2. Tiesa, visi įvarčiai įmušti buvo dar iki lietuviui žengiant į aikštę.

Septintą pergalę iš tiek pat galimų Slovėnijos lygoje iškovojo Liublianos „Olimpija“ klubas, kuris šįkart namuose 2:1 nugalėjo „Radomlje“ žaidėjus. Justas Lasickas nugalėtojų gretose žaidė visas rungtynes, o po šios pergalės „Olimpija“ jau turi šešių taškų persvarą prieš artimiausius varžovus.

Graikijos stipriausioje lygoje Vykintas Slivka žaidė visas 90 minučių, o lietuvio atstovaujamas „Lamia“ klubas iškkovojo pirmąjį sezono tašką, nes išvykoje su „Giannina“ klubu sužaidė lygiosiomis 1:1.

Izraelio lygoje Džiugas Bartkus praleido vieną įvartį 71 minutę, bet lietuvio atstovaujamas Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Jeruzalės „Hapoel“. Verta paminėti, kad lietuvis šiose rungtynėse dar atrėmė tris varžovų smūgius.

Stipriausioje Austrijos lygoje Lukas Fridrikas žaidė 58 minutes, o lietuvio ginamas Lustenau „Austria“ klubas namuose neprilygo Zalcburgo „Red Bull“ klubui ir jam pralaimėjo net 0:6.

Italijos „Primavera“ lygoje Gvidas Gineitis žaidė 69 minutes, o jo atstovaujamas „Torino U19“ klubas išvykoje 3:2 palaužė Bergamo „Atalanta“ jaunimą.

Italijos „Serie B“ lygoje Titas Krapikas liko ant suolo, o vartininko ginamas „Ternana“ klubas svečiuose 1:4 pralaimėjo „Modena“ klubui.

Latvijos lygoje Kristupas Keršys žaidė praktiškai visas rungtynes. Lietuvis pakeistas buvo jau per pridėtą rungtynių laiką, bet jo atstovaujamas „Metta/LU“ klubas išvykoje 2:3 pralaimėjo „Daugavpils“ klubui.

Trečioje pagal pajėgumą Švedijos lygoje Armandas Kučys aikštėje pasirodė po keitimo, o lietuvio ginamas „Oskarshamn“ klubas svečiuose sužaidė 0:0 su „Olympic“ klubu.

Lenkijos Pirmoje lygoje dėl traumos žaisti negalėjo Titas Milašius, o lietuvio atstovaujamas „Podbeskidzie“ klubas išvykoje net 0:5 nusileido Žešuvo „Stal“ klubui.