Ch.Leclercas „Ferrari“ klaidos nesureikšmino: „Tai buvo tik nesusikalbėjimas“

2022.08.27 22:01
Charlesas Leclercas | „Stop“ kadras

Charlesas Leclercas | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Belgijos „Spa“ trasoje įvyko 14-ojo šių metų „Formulės 1“ sezono etapo kvalifikacija.

Charlesas Leclercas („Ferrari“) dėl keistų jėgainės elementų ir viršyto leistino jų kiekio gavo didelę baudą, todėl dėl aukštų startinių vietų kovoti negalėjo. „Ferrari“ jam paskutinėje kvalifikacijos dalyje numatė komandos draugo Carloso Sainzo jaunesniojo pagalbininko vaidmenį.

Visgi, kai monakietis ruošėsi „patempti“ komandos draugą oro „maiše“, pastebėjo, kad komanda jam uždėjo ne tas padangas, kaip buvo tartasi – į trasą Ch.Leclercas buvo išleistas su nauju minkštų padangų komplektu. Ch.Leclercas radijo ryšiu paklausė, ar komanda jam uždėjo klaidingą padangų komplektą, ir ši patikino, kad išties suklydo.

Po lenktynių Ch.Leclercas šios klaidos nesureikšmino. Anot monakiečio, planas šiaip ar taip buvo atlikti du važiavimus trečioje kvalifikacijos dalyje. Vieną kartą važiuoti su naujomis padangomis ir siekti kuo geresnio rezultato, kitą – pasirinkti dėvėtas padangas ir „patempti“ C.Sainzą. Tiesiog dėl „Ferrari“ klaidos komplektų panaudojimo tvarka susikeitė vietomis.

„Tai buvo tik nesusikalbėjimas. Nieko baisaus nenutiko. Aš tiesiog radijo ryšiu tai paminėjau, nes buvau kiek nustebęs. Šiaip ar taip, tai esmės nepakeitė ir aš dėl to pykčio nejaučiu“, - sakė Ch.Leclercas.

Monakietis lenktynes pradės 16-as – iš karto už olando Maxo Verstappeno („Red Bull“). Olandas kvalifikacijoje fiksavo geriausius laikus, bet gavo tokią pačią baudą kaip Ch.Leclercas dėl jėgainės elementų keitimo.

„Red Bull“ kažkur atrado didelį greičio rezervą. Jų rezultatai – įspūdingi. Tikiuosi, kad kitą savaitgalį situacija pasikeis ir skirtumas nebus toks didelis, bet prieš tai dar turime įveikti lenktynes Belgijoje. Būsiu nusivylęs, jei man rytoj nepavyks užlipti ant podiumo. Visgi, žinau, kad Maxas startuos prieš mane ir jei jis demonstruos tokį tempą kaip šiandien, tai manęs lauks labai sunki užduotis. Tiesiog tikiuosi, kad jei viskas klostysis sėkmingai ir turėsiu „švarias“ lenktynes, tada galėsiu pakovoti dėl aukštų pozicijų“, - svarstė monakietis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų