-

Lietuvos WU-15 rinktnė nugalėjo Farerų salų ekipą

2022.08.27 21:34
Lietuvos WU-15 rinktinė | lff.lt nuotr.

Paskutinėse Baltijos taurės turnyro rungtynėse Rygoje lietuvaitės rezultatu 2:0 pranoko Farerų Salų rinktinę.

Kotrynos Kulbytės treniruojama komanda įsiveržė į priekį 8 minutę, kuomet įvartį pelnė Ema Valiukevicius.

Savo persvarą mūsiškėms pavyko padvigubinti 33 minutę, Gabijai Malakauskaitei pralaužius varžovių gynybą ir nukreipus kamuolį į vartus. Progas pasižymėti taip pat susikūrė Estela Tamošauskaitė ir Ugnė Jonelytė.

Antrajame kėlinyje abiem ekipoms nepavyko pasinaudoti savo progomis atakoje, tad rezultatas nepakito.

Galutinė turnyro rikiuotė: Latvija (7 taškai), Estija (5 t.), Lietuva (3 t.), Farerų Salos (1 t.).

Preliminari rungtynių statistika: Farerų Salos WU-15 – Lietuva WU-15 0:2 (0:2)