-
08-03, 22:00
-
-

2 įvarčių deficitą panaikinęs „Man City“ nugalėjo „Crystal Palace“, dešimtyje rungtyniauti likęs „Chelsea“ pranoko „Leicester City“ E.Haalandas pelnė „hat-tricką" (1)

2022.08.27 18:55

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4 – 2 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Johnas Stonesas jau 4-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o tuo pasinaudojęs „Crystal Palace“ išsiveržė į priekį 1:0.

Joachimas Andersenas 21-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Joao Cancelo 39-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Guaita meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

Bernardo Silva 53-ąją minutę tiksliu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Erlingas Haalandas 62-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2. Netrukus norvegas dar du kartus iš eilės pasiuntė kamuolį į vartus, o „Man City“ šventė pergalę rezultatu 4:2. Tai yra pirmasis pelnytas puolėjo „hat-trickas" ginant Anglijos čempionų garbę.

Tuo tarpu kitame susitikime dešimtyje rungtyniauti likęs Londono „Chelsea“ klubas 2 – 1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Rubenas Loftusas-Cheekas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Leicester City“ vartininkas.

Conoras Gallagheris 28-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir „mėlynieji“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Harvey Barnesas 36-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Raheemas Sterlingas 47-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Anglijos futbolininkas netrukus dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

H.Barnesas 67-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa