„Riteriai“ Gargžduose pranoko „Bangą“

2022.08.26 20:34
Rokas Filipavičius | Elvio Žaldario nuotr.

Rokas Filipavičius | Elvio Žaldario nuotr.

 24-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse Gargžduose sostinės „Riteriai“ 1:0 nugalėjo „Bangą“ bei nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją

Besiruošdamas šioms rungtynėms, „Riterių“ vyriausiasis treneris vėl buvo priverstas koreguoti sudėtį. Dėl traumų vėl iš treniruočių proceso iškrito ir prie lazarete esančių Felipės Brisolos, Olaidės Badmuso, Deimanto Rimpos ir Luco Dias prisijungė Mindaugas Grigaravičius, Dmytro Bilonogas, komandą paliko Plamenas Dimovas, dėl diskvalifikacijos žaisti negalėjo Plamenas Dimovas, o šią savaitę prie ekipos prisijungęs Joao Williamas dar nebuvo registruotas.

Tai lėmė pasikeitimus ir starto sudėtyje. Po ilgesnės pertraukos į ją sugrįžo Choco, o po dar ilgesnės – ir Aleksandras Levšinas. Jis kartu su Valdemaru Borovskiu ir Deividu Malžinsku sudarė vidurio gynėjų liniją – liniją, kokia „Riteriai“ dar niekada nežaidė.

Nuo pat dvikovos pradžios sostinės komanda perėmė iniciatyvą, tačiau išskyrus vos kelis smūgius, nieko pavojingo sukurti nesugebėjo. Maža to, pirmieji pasižymėti galėjo „Bangos“ futbolininkai po to, kai Robertas Vėževičius atsidūrė prieš Armantą Vitkauską. „Bangos“ puolėjui kiek trukdė „Riterių“ gynėjai, dėl to pats smūgis nebuvo labai pavojingas.

Pirmajam kėliniui persiritus į antrąją pusę, krito pirmasis įvartis. Netoli baudos aikštelės dvikovą laimėjo Rokas Filipavičius, pirmasis prie kamuolio suskubo Artūras Dolžnikovas, jis puikiu perdavimu į itin pavojingą situaciją išvedė D. Miličevičių, kuris pelnė pirmą įvartį vilkėdamas „Riterių“ marškinėlius.

Žaidimo šis įvartis nepakeitė. „Riteriams“ ir toliau priklausė pakankamai didelė tiek žaidybinė, tiek teritorinė persvara. Bėda ta, kad aštrumo trečioje zonoje ir toliau trūko.

Likus kiek daugiau nei dešimčiai minučių iki pertraukos, puikiai į sienelę sužaidė A. Levšinas ir D. Miličevičius. Pirmasis kirto į baudos aikštelę, buvo pargriautas ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Deja, rezultatyviausias „Riterių“ žaidėjas R. Filipavičius šios dovanos neįsisavimo ir baudinio nerealizavo. Tuo pačiu, R. Filipavičius tapo trečiuoju „Riterių“ atstovu (po A. Dolžnikovo ir Gyčio Paulausko), šiemet nerealizavusiu baudinio.

Pirmąjį kėlinį pavojingu reidu užbaigė A. Dolžnikovas, o antrojo pradžioje „Banga“ nusprendė rizikuoti. Tai reiškė atvirą futbolą – iš pradžių kamuolio nepasiekė R. Vėževičius, o netrukus galingu smūgiu vos nepasižymėjo N. Eskičius.

Vėliau žaidimas sulėtėjo ir per likusį laiką pavojingų epizodų sukurta nebuvo daug. Būtų galima išskirti „Riteriams“ priklausančio Valdo Paulausko nestiprų smūgį į skersinį, buvusio „Riterių“ žaidėjo (per pridėtinį laiką) smūgį į virpstą ir Ebuka Onah apvestą varžovų vartininką, tačiau neįmuštą įvartį.

Per pridėtinį laiką debiutavo ir aštuoniolikmetis Esmilis Kaušinis. Sezoną B komandoje sėkmingai pradėjęs, o vėliau traumą patyręs futbolininkas pakeitė puikiai pasidarbavusį A. Dolžnikovą.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
11-27 „Uniclub Casino – Juventus“ 17:20 „Labas Gas“
11-27 „Šiauliai“ 19:30 „Rytas“
11-28 „CBet“ 18:30 „Gargždai“
11-28 „Žalgiris“ 18:50 „Wolves“