-

V.Černiausko atstovaujamas RFS į Konferencijų lygos grupes žengė po baudinių

2022.08.26 08:20
Vytautas Černiauskas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Latvijos čempionai Rygos RFS klubas vakar perrašė istoriją Latvijoje ir tapo antruoju klubu šalies istorijoje, kuris pravėrė Europos turnyro grupių etapo duris.

Kaip ir Vilniaus „Žalgiris“, RFS žais UEFA Konferencijų lygos grupėse, o tai RFS pasiekė dramatiškai, kuomet po baudinių serijos nugalėjo Belfasto „Linfield“ klubą.

Pirmosios rungtynės Latvijoje su Šiaurės Airijos klubu pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis 2:2. Tąkart RFS rungtynių pabaigoje sugebėjo įmušti du įvarčius.

Vakarykštėse rungtynėse Belfaste per 90 minučių komandos įvarčių neįmušė, todėl buvo žaidžiamas pratęsimas. 104 minutę „Linfield“ įsiveržė į priekį ir buvo arčiau pergalės, bet jau per pridėtą pratęsimo laiką „Linfield“ įsimušė į savuosius vartus ir bendras rezultatas tapo lygus 3:3.

Tai lėmė, kad nugalėtoją išaiškinti turėjo baudinių serija. Joje RFS sužaidė nepriekaištingai ir įmušė visus keturis baudinius. Tuo metu „Linfield“ nerealizavo pirmų dvejų savo smūgių ir pralaimėjo šią baudinių seriją rezultatu 2:4.

Po dramatiško triumfo RFS šėlo ne tik „Linfield“ klubo aikštėje, bet ir rūbinėse. Kartu tai darė ir lietuvis Vytautas Černiauskas, kuris šiose rungtynėse liko ant suolo.