„Riteriai“ gynybos pastiprinimo sulaukė iš Brazilijos

2022.08.26 07:44
Joao Williamas | fkriteriai.lt nuotr.

Joao Williamas | fkriteriai.lt nuotr.

Praėjusią savaitę į Lietuvą atvykęs 26-erių vidurio gynėjas iš Brazilijos Joao Williamas pasirašė sutartį su „Riteriais“ bei tokiu būdu sustiprino dėl traumų išretintą gynėjų liniją. Komandos naujokas turėtų debiutuoti jau šio savaitgalio rungtynėse.

„Pakankamai ilgai ieškojome centro gynėjo, galinčio sustiprinti mūsų komandą. Joao turi patirties Europoje, yra tvirtas, galingas, todėl tikime, kad geru žaidimu prisidės prie komandinių veiksmų gynyboje“, – apie naujoką kalbėjo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pats futbolininkas karjerą pradėjo gimtinėje, o pirmąja stotele užsienyje tapo „Rukh“ klubas iš Baltarusijos. Vėliau turėjo sekti etapas Ukrainos „Ingulets“ klube, tačiau prasidėjęs karas neleido to padaryti. J. Williamas buvo išnuomuotas Minsko „Dinamo“ ekipai, kurioje jis praleido iki birželio pabaigos. Lietuva gynėjui taps trečiąja užsienio šalimi karjeroje.

„Pirmieji įspūdžiai – nuostabūs. Jūsų šalis labai graži, žmonės klube priėmė labai šiltai, tad liko tik kuo greičiau pritapti prie komandos, įgyti geriausią sportinę formą ir padėti „Riteriams“ siekti tikslų. Esu laimingas galėdamas būti čia“, – sakė komandos naujokas.

Artimiausias rungtynes „Riteriai“ žais šiandien 18:00 valandą Gargžduose prieš „Bangą“.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų