Viena beprotiškiausių metų dvikovų: B.Hassanas atlaikė 12 „match pointų“ ir įveikė varžovą

2022.08.24 13:25
Mačo akimirka | „Stop“ kadras

Mačo akimirka | „Stop“ kadras

 Banja Lukoje (Bosnija ir Hercegovina) vykstančiame ATP „Challenger“ turo „Srpska Open“ vyrų teniso turnyre sužaistas vienas beprotiškiausių šių metų mačų.

Libanietis Benjaminas Hassanas (ATP-315) po beveik 3 valandų kovos 4:6, 7:6 (11:9), 6:4 įveikė austrą Lucasą Miedlerį (ATP-307). Libanietis taip pasiekė revanšą prieš austrą už pralaimėjimą prieš kiek daugiau nei 3 mėnesius (6:7, 5:7).

Ypač dramatiškas šiame mače buvo antrasis setas, trukęs net pusantros valandos. L.Miedleris jau pirmajame geime turėjo „break pointą“, kurio nerealizavo, bet trečiajame geime pasiekė savo ir atitrūko nuo varžovo.

B.Hassanas bandė iš karto atsitiesti, tačiau ketvirtajame geime pralaimėjo du „break pointus“, o penktajame geime pralaimėjo ir savo padavimų seriją. L.Miedleris atitrūko 5:1 ir atrodė, kad tuoj įtvirtins pergalę.

Septintajame geime austras turėjo pirmąjį „match pointą“, bet jo nerealizavo varžovo padavimų metu. Tada atėjo laikas L.Miedlerio padavimams. Austras sužaidė itin prastą geimą, atsiliko 0:40 ir netrukus pralaimėjo savo padavimų seriją.

Devintajame geime austras pirmavo 40:15, bet nerealizavo dar dviejų „match pointų“. Ilgame geime L.Miedleris susikūrė ir ketvirtąjį „match pointą“, bet B.Hassanas vėl atsilaikė.

Dešimtajame geime austras vėl prastai žaidė savo padavimų metu ir išbarstė visą turėtą persvarą (5:5). Vienuoliktajame geime L.Miedleris staiga „prabudo“ ir laimėjo varžovo padavimų seriją. Dvyliktajame geime austras savo padavimų metu pirmavo 40:15, bet B.Hassano stebuklai tęsėsi – libanietis neutralizavo 3 „match pointus“ ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsime L.Miedleris greitai atitrūko nuo varžovo, pirmavo 6:3 ir turėjo „match pointus“ tiek savo, tiek varžovo padavimų metu, tačiau nerealizavo dar trijų savo progų. Vėliau austras pirmavo 7:6, 9:8, bet iššvaistė dar dvi progas tašku laimėti mačą.

Tikrą stebuklą sukūręs ir 12 „match pointų“ atlaikęs B.Hassanas galiausiai laimėjo antrąjį setą, o trečiajame jau neleido suabejoti savo pranašumu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų