L.Rockholdas paleido žodžių tiradą į P.Costą, pastarasis pažadėjo pasiųsti varžovą į pensiją

2022.08.19 09:52
Paulo Costa ir Luke'as Rockholdas | Organizatorių nuotr.

Paulo Costa ir Luke'as Rockholdas | Organizatorių nuotr.

 Praėjo daugiau nei treji metai nuo tada, kai Luke‘as Rockholdas buvo pasirodęs UFC spaudos konferencijoje, tačiau buvęs vidutinio svorio kategorijos čempionas nepamiršo, kaip reikia linksminti publiką ir skyrė visą žodžių tiradą savo varžovui Paului Costai.

L.Rockholdas ir P.Costa nustelbė pagrindinės kovos dalyvius Kamaru Usmaną ir Leoną Edwardsą. Iš pradžių L.Rockholdas pareiškė, kad P.Costa visais galimais būdais vengė kovos.

„Šis močkrušys iš pradžių nenorėjo kovoti“, – sakė L.Rockholdas. „UFC privertė tai padaryti, o tada jis du kartus atidėjo visokiomis kosmetinėmis nesąmonėmis, kurias jis darė. Tu maža kale, užsičiaupk“.

P.Costa šypsojosi ir pašiepė 37-erių metų varžovo žodžius.

„Nagi, šis vyrukas yra per senas, kad kalbėtų tokias nesąmones. Nagi, tu esi per senas. Jis gali kalbėti nesąmones, aš nekaltinu tokio vyresnio žmogaus, koks yra jis. Kovos dieną tai nesvarbu. Mes būsime arti vienas kito narve ir pamatysime, kas turi daugiau energijos, jėgų ir noro laimėti šią kovą“.

UFC prezidentas Dana White‘as nesutiko patvirtinti L.Rockholdo žodžių dėl P.Costos nenoro kovoti: „Kam tai rūpi? Jiems pavyko ir jie yra čia“.

Vėliau P.Costa pašiepė L.Rockholdo aprangą pridurdamas, kad buvęs čempiomnas bando apsirengti kaip paauglys.

„Aš senas, aš jaunas, tai kas aš esu?“, – šūktelėjo L.Rockholdas. „Užsičiaupk“.

Vienas ypač karštas momentas buvo tada, kai L.Rockholdas suabejojo P.Costos noru laimėti, kuomet yra sunku. Buvęs čempionas paklausė, kiek P.Costa sveria likus mažiau nei 24 valandoms iki svėrimo procedūros, kurioje tikslas pasiekti 186 svarus arba mažiau.

„Aš kada nors susidūrei su nesėkmėmis?“, – L.Rockholdas klausė P.Costos bnei priminė jam liūdnai pagarsėjusią svėrimų procedūrą prieš kovą su Marvinu Vettori. „Vieną kartą, kai jis susidūrė su sunkumais, jam pritrūko numesti suknistų 20 svarų. Mano klausimas, koks tavo svoris? Mes visi norime žinoti. Ar ketini pasiekti suknistą reikiamą svorio ribą?“.

Tik angliškai spaudos konferencijoje kalbėjęs P.Costa tiesiog atšovė „užsikrušk“ bei pateikė savo kovos prognozę.

„Aš esu savo viršūnėje“, – sakė P.Costa. „Aš tą senuką išdulkinsiu. Jis akivaizdžiai jaučiasi nejaukiai, nes žino, kad jam teks susidurti su monstru. Jis tai jau žino. Pažiūrėkite į jį, jis jaučiasi nepatogiai. Šeštadienį aš jį pasiųsiu į pensiją“.

Po spaudos konferencijos P.Costa ir L.Rockholdas turėjo stoti į akistatą, tačiau pradžia šiek tiek išgąsdino D.White'ą, kuris puolė skirti kovotojus. Visgi jokio konflikto neįvyko, nes P.Costa pasakė L.Rockholdui „būti ramiam“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų