Anglija
24 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
Vokietija

V.Zelenskio įkvėptas O.Usykas po akistatos su A.Joshua užtraukė ukrainiečių dainą: „Mes gimę kovoti“

2022.08.18 21:04
Oleksandras Usykas | „Stop“ kadras

Oleksandras Usykas | „Stop“ kadras

 Jau šį šeštadienį Džidoje (Saudo Arabija) įvyks viena svarbiausių šių metų bokso kovų. Joje 35-erių ukrainietis Oleksandras Usykas (19-0, 13 nokautų) gins WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių pasaulio čempiono diržus prieš 32-ejų britą Anthony Joshua (24-2, 22 nokautai). Britas sieks revanšo už praėjusių metų rugsėjį, kai O.Usykas po 12 raundų kovos jį nugalėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu.

Neseniai boksininkai prieš kovą susitiko finalinėje spaudos konferencijoje. O.Usykas atėjo apsirengęs kazokiškais rūbais, o po akistatos su A.Joshua užtraukė ukrainiečių dainą „Oi u luzi chervona kalyna“. Čempionas „Mirror“ portalui pažymėjo, kad jį kautis įkvėpė Ukrainos kariai ir šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis.

„Mane motyvuoja Dievas ir Ukrainos žmonės, kurie išgyvena sunkius laikus, tačiau nepasiduoda ir gina tėvynę. Jie gina nepriklausomybę ir kultūrą, kurią kiti trokšta sunaikinti. Priešas nenori, kad mes toliau egzistuotume. Aš palaikau ryšį su tais, kurie dabar yra fronto linijoje. Gaunu iš jų daug tekstinių ir vaizdinių žinučių. Jie man išreiškia palaikymą ir meldžiasi už mano pergalę. Man tai – milžiniška motyvacija. Kai kurie mano bičiuliai iš kariuomenės jau sėkmingai atliko savo operacijas ir grįžo ten, kur saugiau. Apšaudymų jau kiek mažiau, priešo aktyvumas slopsta. Galbūt tai geras ženklas.

Mane motyvuoja ne kalbos, o darbai. Jei mūsų prezidentas pirmomis karo dienomis būtų pabėgęs iš šalies, tada jis būtų palikęs Ukrainos žmones be vilties. Jis to nepadarė ir taip motyvavo mus susivienyti ir kovoti iš visų jėgų. Jis tik pasakė, kad kas nors jam duotų ginklų, nes jei priešas ateis jo žudyti, tai jam reikės kažkaip apsiginti“, - sakė O.Usykas.

Čempionas pažymėjo, kad jie su A.Joshua jau labai gerai žino vienas kito stiprybes: „Mes su Anthony jau gerai pažįstame vienas kitą. Ši kova bus tarsi pirmosios tęsinys. Turėsime 13-ą, 14-ą, 15-ą ir dar Dievas žino kiek raundų. Jau turėjome laiko išstudijuoti vienas kitą, todėl šeštadienį laukia gera kova. Kiekvienas iš mūsų esame gimę kovoti. Nebūtinai dėl diržo, bet dėl tam tikrų gyvenimiškų dalykų. Visas mūsų gyvenimas yra tarsi varžybos. Tas, kuris nesivaržo – negyvena“.

Kalbama, kad O.Usykas prieš antrąją kovą priaugo nemažai masės, bet A.Joshua pareiškė abejojantis, ar dėl to ukrainietis taps geresniu smūgiuotoju.

„Smūgiuotoju ne tampama, o gimstama. Vien tai, kad dabar jis bus stambesnis, jo nepavers geresniu smūgiuotoju. Jam tai tik gali padėti „sugerti“ daugiau žalos. Nežinau, kokį kovos planą jis ruošia ir ką galvoja prieš kovą. Man visi tie psichologiniai žaidimai prieš kovą neįdomūs. Jei jūs esate šios srities ekspertas, tada galite „skaityti“ kažkokius gestus ar ženklus, bet aš tais žaidimais neužsiimu. Tai, kas buvo pasakyta spaudos konferencijoje, man pernelyg nerūpi. Kalbėti gali ką nori, o darbą reikia atlikti šeštadienį. Man motyvacijos tikrai netrūks. Mano, kaip kovotojo, dvasia vėl atgimė. Šį kartą aš trokštu tik pergalės ir nesvarbu kokiu būdu. Prognozių nedalinsiu, nes tuo užsiima lažybininkai. Esu nusiteikęs 12-os raundų karui“, - kalbėjo A.Joshua.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų