T.Tuchelis kalbėjo apie incidentą su A.Conte, pastarasis pasiuntė žinutę: „Laimei, aš tavęs nemačiau“

2022.08.15 10:14
Konfliktas | „Stop“ kadras

Konfliktas | „Stop“ kadras

  Sekmadienį dramatiškai susiklostė Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Tottenham“ komandų, kurios baigėsi lygiosiomis 2:2.

Po rungtynių vienas pro kitą praeinant ir spaudžiant rankas nejuokais susikibo abiejų komandų treneriai Thomasas Tuchelis ir Antonio Conte, kuriuos turėjo skirti kiti klubų darbuotojai.

Viso šiame mače T.Tuchelis ir A.Conte susiginčijo net du kartus, bert galėjo būti ir trečias, kai T.Tuchelis, švęsdamas antrąjį „Chelsea“ įvartį, bėgo pro galinę liniją šalia A.Conte, kuris tuo metu rankomis buvo susiėmęs už galvos.

Italas nusprendė iš šio epizodo pasijuokti ir „instagrame“ pridėjo: „Laimei, kad tavęs nemačiau. Priversti tave kristi būtų buvę pelnyta“.

Antonio Conte žinutė | Instagram.com nuotr

Antonio Conte žinutė | Instagram.com nuotr

Kartu su tekstu A.Conte pridėjo ir tris besijuokančius veidukus.

Pagrindinis trenerių konfliktas įvyko po rungtynių, kai abu treneriai spaudė vienas kitam rankas, o T.Tuchelis atsisakė paleisti varžovo ranką. Kilo konfliktas, o teisėjas abiem parodė po raudoną kortelę, nors rungtynės jau buvo pasibaigusios.

„Kai spaudžiame ranką, manau, kad žiūrime vienas kitam į akis, tačiau mūsų nuomonės išsiskyrė, todėl tai buvo emocinga. Jis džiaugėsi, kad išlygino rezultatą ir šiek tiek supyko, bet nieko bloga. Tai emocinga. Dabar mums nereikia komentuoti. Tai buvo karšta, bet tai yra „Premier“ lyga. Tai yra žaidimas. Jums tai patinka? Mes tai mylime. Esame emocingi treneriai“, – komentavo T.Tuchelis.

Pats A.Conte po rungtynių atsisakė tai komentuoti: „Nenoriu komentuoti tos situacijos, tai nėra svarbiausias dalykas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų