14-mečių ledo ritulininkų treniruotė baigėsi žaidėjo mirtimi

2022.08.13 15:17
Ledo ritulio lazda | Scanpix nuotr.

Ledo ritulio lazda | Scanpix nuotr.

 Sankt Peterburgo SKA keturiolikmečių ledo ritulio klubo treniruotė baigėsi Vsevolodo Malkovo mirtimi.

Anot šaltinių, treniruotės metu V.Malkovo krūtinę kliudė ritulys. Berniuko širdis tuomet sustojo. V.Malkovas trumpam buvo atgaivintas ir nugabentas į ligoninę, bet ten pranešta apie jo mirtį.

„Treniruotės metu gynėjo smūgiuotas ritulys pataikė žaidėjui į krūtinę, į širdies sritį. Komandos gydytojas iš karto iškvietė greitąją pagalbą ir skubėjo padėti žaidėjui. Ledo ritulininko širdis po gaivinimo bandymų vėl ėmė plakti ir jis buvo nugabentas į ligoninę, tačiau ten pranešta apie jo mirtį“, - skelbiama klubo pranešime.

Pareigūnai jau pradėjo tyrimą dėl berniuko mirties aplinkybių.

„Visą naktį neužmigau ir galvojau apie mirusį berniuką. Man trūksta žodžių apibūdinti savijautą. Tai didžiulė ir neatitaisoma netektis mūsų bendruomenei. Pasaulyje nėra nieko blogiau, nei vaiko mirtis. Galiu užtikrinti, kad jo šeimai parūpinsime visą būtiną finansinę pagalbą. Gedime kartu su berniuko artimaisiais. Jis visada liks mūsų širdyse“, - aiškino SKA vyrų komandos treneris Romanas Rotenbergas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų