14-mečių ledo ritulininkų treniruotė baigėsi žaidėjo mirtimi

2022.08.13 15:17
Ledo ritulio lazda | Scanpix nuotr.

Ledo ritulio lazda | Scanpix nuotr.

 Sankt Peterburgo SKA keturiolikmečių ledo ritulio klubo treniruotė baigėsi Vsevolodo Malkovo mirtimi.

Anot šaltinių, treniruotės metu V.Malkovo krūtinę kliudė ritulys. Berniuko širdis tuomet sustojo. V.Malkovas trumpam buvo atgaivintas ir nugabentas į ligoninę, bet ten pranešta apie jo mirtį.

„Treniruotės metu gynėjo smūgiuotas ritulys pataikė žaidėjui į krūtinę, į širdies sritį. Komandos gydytojas iš karto iškvietė greitąją pagalbą ir skubėjo padėti žaidėjui. Ledo ritulininko širdis po gaivinimo bandymų vėl ėmė plakti ir jis buvo nugabentas į ligoninę, tačiau ten pranešta apie jo mirtį“, - skelbiama klubo pranešime.

Pareigūnai jau pradėjo tyrimą dėl berniuko mirties aplinkybių.

„Visą naktį neužmigau ir galvojau apie mirusį berniuką. Man trūksta žodžių apibūdinti savijautą. Tai didžiulė ir neatitaisoma netektis mūsų bendruomenei. Pasaulyje nėra nieko blogiau, nei vaiko mirtis. Galiu užtikrinti, kad jo šeimai parūpinsime visą būtiną finansinę pagalbą. Gedime kartu su berniuko artimaisiais. Jis visada liks mūsų širdyse“, - aiškino SKA vyrų komandos treneris Romanas Rotenbergas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Budraiti, nejuokink voverių su tokiais lff bandymais pirstelėt į vandenį. Kasčiunas gali patikt ar nepatikt, bet tai yra nekvailas politikas ir čia jau skirtingos svorio kategorijos imant audotoriją, kuri skaito tavo straipsnius ir jais tiki ir šiaip jau daugelį žmonių Lietuvoj užknisęs lff krachas, kur jau net nesidomintiems sportu poltikams, nusibodo ten tvyrantis balaganas. Šįkart poltikai tikrai neįjungs atbulinės, jei nebus padaryta kas priklauso. Gali būt ramus ;)
Kad bijoti neturi tai faktas, po kovų su Crowfordu ir Ortizu sunku bus šitoj kategorijoj kažkuo nustebint Kavaliauską. Tikėsimės ilgas laikas be kovos veltui nebuvo leistas ir bus pergalė!
prie LT futbolo yra prisisiurbe labai daug parazitu, kuriems ir 1000 eur yra labai gera alga ir dabartine situacija yra ideali, nes dar desimtmeciams uzprogramuota stagnacija……
kodel mes neiname i prieki?
machinaciju sablonas:
meras A perveda veikejui B 200 000 eur savivaldybes pinigu ( vln atveju 1 000 000 eur ) kad sis “suorganizuotu” futbolo komanda….
pinigai vienokiais ar kitokiais budais isgryninami, tada veikejas B “suranda” treneri, kuris sulipdo komanda - regionuose dauguma is 12toku, kuriems mokama 20 eur dienpinigiu ir saujos legionieriu…..
tokiu budu ( regionuose iki 100 00 ) paprasciausiai “ suorganizuojamas “ zaidimas - like pinigai pasidalijami, taciau A lygos komandos turi dar viena saltini - kaskart su legionieriais “pataikoma” tada jie parduodami, taciau pinigai nueina i “skirtinga” saskaita, kur neuzskaitomi i klubo saskaita….
Sis sablonas puikiai veikia tiek ll tiek I ir A lygose, futbolas tik imituojamas, todel mes matome A lygos rungtynese 150 ziurovu, nors “tam tikros” komandos gauna iki 1 000 000 is savivaldybes…. taip taip, kadangi veikejas B ar teta B tik “imituoja” futbola, nereikia jaudintis, kad A lygoje maca stebi 150 ziurovu, o I tik 70 ….
Čia aš tikiuosi pergalės ir 3 taškų lentelėje, kas Žalgirį pakeltu į antrą vietą grupėje. Armėnų pergalė prieš Slovan praėjusiame ture buvo kiek netikėta, bet palanki Žalgiriui. Atėmė jie taškus iš Slovan, kas yra pagrindiniai pretendentai į antrą vietą grupėje. Vargu ar Slovan šiandien ir prieš Baseli laimės, tai liks su 1 tašku. Jeigu Žalgiris laimi, tai turi 4 ir šauna į antrą vietą, armėnai su 3 taškais lieka treti.