J.Sarpongas: „Prieš „Šiaulius“ žaisti labai sunku“

2022.08.12 09:44
Jeffrey Sarpongas (deš.) | alyga.lt nuotr.

Jeffrey Sarpongas (deš.) | alyga.lt nuotr.

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį šeštadienį žais „Optibet A lygos“ 22-ojo turo rungtynes ir sieks reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje po blankaus pasirodymo Marijampolėje. Būsimas varžovas – niekam lengvai taškų nedalinanti FA „Šiauliai“.

Tai bus trečiasis ekipų tarpusavio susitikimas šiemet. Pirmoji dvikova baigėsi „Panevėžio“ pergale rezultatu 3:0, tačiau antroji akistata vykusi namuose buvo įprasminta pralaimėjimu 1:2, nors Ariagneris Smithas smūgiu galva buvo išvedęs komandą į priekį.

Saulės miesto atstovai šiuo metu turi 30 taškų ir turnyro lentelėje žengia septinti. Jų sąskaitoje – 7 pergalės ir tiek pat pralaimėjimų bei 9 lygiosios.

Vasarą šiauliečiai išsiskiria pergalėmis ir tą galima sieti su puolėjo Oleksijaus Ščebetuno atvykimu. Ukrainietis per šešerias rungtynes įmušė net 7 įvarčius ir tai bus jo pirmasis susidūrimas su „Panevėžiu“.

Prieš šeštadienio dvikovą su fk-panevezys.lt svetaine pasikalbėjo šio sezono Lietuvos čempionato rezultatyvių perdavimų kategorijoje išsiskiriantis Jeffrey Sarpongas.

„Aštuoni rezultatyvūs perdavimai kol kas yra tikrai netikėta. Nežinau, ar didžioji dalis buvo atlikta iš standartinių padėčių, tačiau man visada patiko atlikti rezultatyvius perdavimus, nes tai padeda siekti komandinio rezultato. Tikiuosi, kad jų atiduosiu dar daugiau per likusias rungtynes.

Prieš „Šiaulius“ žaisti labai sunku, ypač kai jų komanda ginasi. Man pasirodė, kad jie rungtyniauja labai kompaktiškai kaip komanda ir nėra lengva prieš juos pelnyti įvartį, nepaisant to, kad pirmame tarpusavio mače tą padarėme tris kartus. Antrose rungtynėse praleidome du įvarčius kontratakose, tad tai parodo, kad turime būti labai susikoncentravę. Bus svarbu tiek gintis, tiek pulti komandiškai.

Turėsime būti kantrūs žaidžiant su kamuoliu ir agresyvūs, kai būsime be jo. Suprantama, kad jiems kompaktiškai besiginant reikės žaisti greitai ir tuo pačiu atsargiai keičiant atakos kryptis. Kantrybė nereiškia lėtumo, tai – stabilus darbas tokiu pačiu tempu ir tada norimas rezultatas ateis“, – apibendrino J. Sarpongas.

Panevėžio ir Šiaulių miestų klubų kaktomuša įvyks rugpjūčio 13 dieną, šeštadienį. Dvikovos „Aukštaitijos“ stadione pradžia – 19 val.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų