Netikėta žinia: S.Maslobojevo kova dėl „Glory“ čempiono diržo su L.Tavaresu atšaukta (1)

2022.08.11 09:10
Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Glory“ organizacijos kovotojas Sergejus Maslobojevas (33-5-0,21 KO) sulaukė netikėtos žinios: buvo pranešta, kad rugpjūčio 20 dieną Diuseldorfe turėjusi vykti kova dėl čempiono titulo su Luisu Tavaresu (65-8-0, 23 KO) atšaukta.

„Varžovas pranešė, kad negali kovoti rugpjūčio 20 dieną. Tikslios priežasties aš dar nežinau, bet tai ir nėra taip svarbu. Svarbu yra tai, kad mano pasiruošimo etapas nutrauktas pačioje pabaigoje, kai iki kovos liko 10 dienų ir aš mintyse jau mačiau ringą, kuriame turėjo vykti kova! Žinau, kad daugelis Jūsų švelniai tariant yra nusivylę, bet patikėkite, kad ir mano jausmus sunku išreikšti žodžiais. Jeigu aš pasakysiu, kad esu giliai nusivylęs, tai neišreikšiu ir dešimtadalio to, kas darosi manyje. Tokį įvykių posūkį sunku priimti. Galimai aš aplamai jo dar nesuvokiau ir nepajutau iki galo“, – „Facebook“ paskyroje rašė Lietuvos kovotojas.

„Bet žinokite, kad tokio palaikymo, kurį aš jaučiau per šitą pasiruošimo etapą man dar neteko pajausti. Ačiū Jums. Ačiū iš visos širdies. Kaip bebūtų sunku ir tuščia viduje aš pažadu, kad po trumpo atsistatymo proceso vėl grįšiu prie pasiruošimo ir vėl skirsiu jam visą save, kad spalio mėnesį, įvykdyti tai, kam aš ruošiausi visą savo gyvenimą. Sudėliojame mintis, neprarandame šaltų nervų ir vėl darome tai, ką privalome daryti: einame pirmyn link savo tikslų. Mes vis tiek tai padarysime“, – į savo gerbėjus kreipėsi S.Maslobojevas.

Sportas.lt žiniomis, kova su L.Tavaresu turėtų įvykti spalio mėnesį, tačiau tai dar nėra oficialiai patvirtinta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Geriausi skaitytojų komentarai
Nu o tai kur gi tas zaideju sarasas? Paskelbtas desimtukas ir Jus paminejot tik du zaidejus is saraso? Tai kas cia per straipsnis? Informatyvumo nulis.
Kad turbūt nieko labai nenustebino :)
Tenerifės klubas buvo favoritas, nebereikalo pernai ACB lygoj 5 vieta :) Šiemet dvi rungtynės ACB dvi pergalės.
Rytas surinko gana stiprią komandą LKL ir bandys pasispardyti Europoj. Mažai šansų buvo, kad šįkart įspirs, kas ir atsitiko, nieko, turės dar namų varžybas su jais, gal sėkmingesnis spyris bus :)
Kažkas pastoviai vis varo jog jis komandinį mikroklimatą gadina !!! Pasižiūrėjus , to tikrai nepasakyčiau
Manau galės ten ir kaltis tarpusavyje Rusai su Baltarusiais, nu dar kokie tadžikai ir kitas š. Normaliu šaliu boksininkai tikrai nekovos.
Manau priklausys nuo pačio Messi kur jis norės dar tęsti karjerą, o gal ir baigti (niekas nežino koks bus kontraktas, kokie pačio žaidėjo planai ir t.t.). Bet koks jis bebūtų laimingas PSG, manau visada jo prioritetas bus Barcelona. Vien dėl to, kad jį kaip žaidėją padarė geriausiu, tikėjo ir aplamai suteikta buvo tokia galimybė atsiskleisti. Jo namai, buvę komandos draugai N metų (nors ir eina gandai dėl tų nesutarimų su Pique, bet prisiminkime su Ramosu ir buvo aršiausi priešai, o dabar kaip PSG? Laikas sutvarko viską), treneris su kuriuo yra žaidęs. Ne paskutinėje vietoje manau bus ir tokio kaip Lewandowski atėjimas, nes manau ir pats Messi jį vertina kaip viena geriausių pasaulyje. Žodžių daug detalių manau Barcelona pusėje ir pinigai visokie nebus manau svarbiausia Messi, ką gali pasiūlyti PSG. Nebent ten trauktų nežinau kortas visokias, kaip didesni kažkokie vaidmenys klube, svarbesniu pataptų, nei Mbappe koks ir t.t. Sunku bus PSG, bet viskas visiems manau įmanoma.