L.Klimavičius: „Sulaukęs „Panevėžio“ pasiūlymo nedvejojau“

2022.08.10 18:21
Linas Klimavičius | fk-panevezys.lt nuotr.

Linas Klimavičius | fk-panevezys.lt nuotr.

 Nuo šio sezono „Optibet A lygoje“ pradžios „Panevėžys“ užtikrintai laikosi tarp stipriausių čempionato komandų ir vienas iš to faktorių yra sėkmingas gynėjo Lino Klimavičiaus žaidimas.

Po 15 metų pertraukos į gimtąjį miestą sugrįžęs Lietuvos rinktinės atstovas šiemet yra nekeičiamas žaidėjas – per 17 dvikovų pelnė vieną įvartį. Anot 33-ejų futbolininko, sugrįžimui į Panevėžį buvo atėjęs pats geriausias laikas.

„Turėjau vieną pasiūlymą iš užsienio po praėjusio sezono, bet nusprendžiau dar palaukti, pažiūrėti, ar turėsiu dar pasiūlymų iš Lietuvos. Dabar metai jau tokie, kur galbūt labiau norėčiau likti namuose negu žaisti užsienyje.

Sulaukęs „Panevėžio“ pasiūlymo nedvejojau, nes buvo noras sugrįžti į gimtąjį miestą. Metai greitai bėga ir skaičiai atrodo dideli, tad net nesitiki, kad tiek metų praėjo, kiek aš nežaidžiau Panevėžio mieste. Džiaugiuosi kol kas kur esu“, – teigė „Panevėžio“ vidurio gynėjas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje L. Klimavičius taip pat papasakojo apie legionieriaus karjerą, žaidimą Lietuvos rinktinėje ir šalies klubuose bei įgyvendintą mamos svajonę.

 

A lyga

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų