Brazilijos „Halku“ vadintas kultūristas mirė per savo gimtadienį (1)

2022.08.09 15:52
Valdiras Segato | Instagram.com nuotr

Valdiras Segato | Instagram.com nuotr

 „New York Post“ skelbia, kad Brazilijos „Halku“ vadintas kultūristas Valdiras Segato mirė per savo 55-ąjį gimtadienį.

Vyras visame pasaulyje išgarsėjo prieš 6 metus, kai davė interviu „Daily Mail“. Jis į rankas prisileido sintolio ir dirbtinai „išpūtė“ rankas, pamiršdamas tai, kad tokios injekcijos didina širdies smūgio ir įvairių infekcijų riziką.

„Mane jau vadina Halku, Švarcnegeriu ir „He-Man“. Bicepsų apimtį padidinau du kartus, bet man to neužtenka. Noriu dar didesnių rankų“, - 2016 m. kalbėjo V.Segato.

Brazilas buvo perspėtas, kad dėl injekcijų jam gali tekti amputuoti rankas, tačiau jam tai nerūpėjo. Jo bicepsų apimtis artėjo prie 60 cm, o žmonės gatvėse V.Segato ėmė vadinti „monstru“. Jis tikino, kad didžiavosi tokiu titulu.

Anot „Globo News“, nors V.Segato buvo žinomas pasaulyje, tačiau gyveno gana uždarą gyvenimą. Į jo namus retai užsukdavo svečiai.

Teigiama, kad mirties dieną brazilas ėmė skųstis, kad jam trūksta oro. Jis buvo nuvežtas į ligoninę ir registratūroje sukniubo. Manoma, kad jį ištiko širdies smūgis. Vėliau medikams jo išgelbėti nepavyko.

Tai ne pirma tragedija šią vasarą kultūrizmo pasaulyje. Birželį motociklo avarijoje žuvo vos 19-os metų kultūristas Ryeley Palfi. Jis, skirtingai nei V.Segato, rimtai žiūrėjo į kultūrizmą ir buvo vadinamas vienu iš kandidatų ateityje pakovoti net dėl „Mr.Olympia“ titulo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų