Pasaulio čempionato sidabro medalio emocijos: „baltas fonas“, skrendanti valtis, Mindaugo ramybė ir nuoširdus apkabinimas Specialiai iš Halifakso

2022.08.08 08:18
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Jau prieš dešimt metų mačiau, kad chebra taip daro, todėl šiandien pagalvojau, jei laimėsime, lipsiu ant valties, apkabinsiu porininką, nes mūsų rezultatas – abiejų darbas“, – juokėsi baidarininkas Andrejus Olijnikas po pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių 500 metrų rungties finalo.

Lietuviai Mindaugas Maldonis ir A.Olijnikas finale finišo liniją kirto antri ir iškovojo sidabro medalius. Emocijų po finišo tikrai netrūko: A.Olijnikas puolė apkabinti valties priekyje sėdintį savo porininką, o valtis vos neapvirto. Į valčių kontrolės punktą įgula buvo nugabenta gelbėtojų „raudonuoju taksi“.

„Jis užlipo, o aš jam sakau „Nelipk, nes vos laikausi“, – juokėsi M.Maldonis, prisiminęs šią nuostabią komandinę akimirką.

Andrejus Olijnikas ir Mindaugas Maldonis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Andrejus Olijnikas ir Mindaugas Maldonis l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Starte Mindaugas atidirbo kaip niekad... Jautėsi, kad jis žiauriai nori laimėti ir lupo taip, kad aš tik spėjau pagalvoti „Gerai, aš tau padėsiu“, – juokėsi A.Olijnikas.

„Gelbėtojų valtis? Aš tiesiog jau neturėjau kaip laikytis, kai Andrius užlipo... Jis mane vertė į visas puses, todėl pakviečiau gelbėtojus... Maniau, kad tuoj iškrisiu“, – šypsojosi M.Maldonis.

A.Olijnikas tik dar smagiau nusijuokė: „Tai kokios mintys jo galvoje, laimėjus medalį? Sėdi jis ir galvoja, kad iškris...“

Visas smagus interviu su pasaulio vicečempionais ir emociškai neįkainuojami kadrai, užfiksuoti prieš startą – sportas.lt vaizdo siužete:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PASAULIO TAURĖS 2022 SPĖLIONĖ