-
08-03, 22:00
-
-

E.Haalandas debiutavo „Premier“ lygoje pelnydamas dublį, o „Man City“ nugalėjo „West Ham“ VIDEO (1)

2022.08.07 20:27
Erlingas Haalandas | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos pirmose šio sezono rungtynėse svečiuose 2 – 0 nugalėjo Londono „West Ham“ futbolininkus.

Erlingas Haalandas 36-ąją minutę užtikrintai realizavo paties uždirbą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Norvegijos futbolininkas tapo vos antruoju „Premier“ lygos istorijoje debiutavusiu futbolininku, uždirbusiu ir realizavusiu vienuolikos metrų baudinį. Pastarasis taip pat tapo vos antruoju „Man City“ žaidėju, pelniusiu dublį debiuto metu. Tai anksčiau padaryti pavyko tik Sergio Aguero 2011 metų rugpjūčio mėnesį.

Joao Cancelo 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

E.Haalandas 65-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino Anglijos čempionų pranašumą 2:0.

Jackas Grealishas 78-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir pasižymėti nepavyko.

Bernardo Silva 88-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau šį kartą sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa