Su P.Vanagu Rusijoje šou kursianti M.Drobiazko atkirto kritikams: „Pasmerkite iš pradžių save patį“

2022.08.07 13:22
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko | Scanpix nuotr.

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko | Scanpix nuotr.

 Rusijoje gyvenantys Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko net ir karo Ukrainoje metu neatsisakė galimybės pasirodyti Tatjanos Navkos organizuojamame dailiojo čiuožimo šou. Verta pažymėti, kad olimpinė dailiojo čiuožimo čempionė T.Navka yra Vladimiro Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona

Prieš keletą dienų T.Navka paskelbė apie rugpjūčio 9 – rugsėjo 18 d. Sočyje vyksiančius dailiojo čiuožimo šou pasirodymus. Ten šalia Rusijos žvaigždžių – Viktorijos Sinicinos, Nikitos Kacalapovo ir kitų – pasirodys geriausia visų laikų Lietuvos šokių ant ledo pora.

Lietuvoje kilus pasipiktinimui dėl tokio P.Vanago ir M.Drobiazko sprendimo, pastaroji čiuožėja savo „instagram“ paskyroje prabilo Bulato Okudžavo eilėmis.

„Pasmerkite iš pradžių save patį, išmokite tokio meno. Tik tuomet pasmerkite ir kaimyną žemės rutulyje. Išmokite iš pradžių sau neatleisti nė vienos klaidos. Tik tuomet savo priešui šaukite, kad jis priešas, o nuodėmės jo sunkios. Ne kitame, o savyje nugalėkite priešą, o kada tame bus pasiekimų, neteks daugiau volioti durniaus – štai ir tapsite jūs žmogumi“, - rašė M.Drobiazko.

T.Navkos rengiami šou neseniai sukėlė skandalą Ukrainoje, mat juose nusprendė pasirodyti 53-ejų Viktoras Petrenka. Legendinis Ukrainos sportininkas iki tol ėjo šalies dailiojo čiuožimo federacijos viceprezidento pareigas, bet po pasirodymų Sočyje buvo pašalintas iš posto.

Ukrainos čiuožėjas Maksimas Nikitinas tąkart pažymėjo, kad V.Petrenka išdavė Ukrainą: „Tai ne gėda, tai – pažeminimas. Gėda, kad yra tokių ukrainiečių. Tikiuosi, kad visuomenė to nepraleis pro akis ir kiekvienas sužinos, kad Viktoras Petrenka yra Ukrainos išdavikas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų