19-ą varžovą iš eilės nokautavęs V.Ortizas gali tapti kitu E.Stanionio varžovu, lietuvis parašė mįslingą žinutę

2022.08.07 13:08
Eimantas Stanionis ir Vergilas Ortizas jaunesnysis | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis ir Vergilas Ortizas jaunesnysis | Organizatorių nuotr.

 Praėjusią naktį JAV vykusioje profesionalų bokso kovoje 24-erių amerikietis Vergilas Ortizas jaunesnysis (19-0, 19 nokautų) 9-ojo raundo pradžioje techniniu nokautu nugalėjo 28-erių britą Michaelą McKinsoną (22-1, 2 nokautai), kuriam tai buvo pirma karjeros nesėkmė. Amerikietis apgynė WBO tarptautinio pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą.

„Per pirmus 7 raundus nenuveikiau nieko gero. Ilgai turėjau taikytis prie varžovo stiliaus. Man reikėjo iš karto paklausyti trenerių, tačiau aš vis delsiau. Kai galiausiai paklausiau patarimų, greitai užbaigiau kovą“, - ESPN sakė V.Ortizas jaunesnysis.

Boksininkas pripažino, kad tėvas 3 raundus rėkė ant jo, nes šis visiškai nesilaikė kovos plano: „Kartais pagalvoji, kad viską jau žinai, nors realybė yra kitokia. Tėvas man vis rėkė, kad atakuočiau varžovo korpusą“.

Jau pirmajame raunde po susidūrimo galvomis V.Ortizui virš kairiojo antakio atsivėrė žaizda. Jis pripažino, kad anksčiau to per karjerą nebuvo patyręs.

„Akyse mačiau šiek tiek kraujo. Jausmas buvo neįprastas, bet keisčiausia, kad visiškai nejaučiau skausmo“, - sakė V.Ortizas, kuris ankstesnėse kovose išvengdavo tokių prakirtimų.

V.Ortizas jaunesnysis po kovos pažymėjo, kad dabar norės kautis su varžovu, kuris dar labiau priartintų jį prie titulinių kovų. Įdomu tai, kad pernai Egidijų Kavaliauską nugalėjusio amerikiečio varžovu dabar gali tapti kitas lietuvis Eimantas Stanionis.

Prieš turnyrą buvo pranešta, kad „Golden Boy Promotions“ agentūra pasirūpino, jog V.Ortizo ir M.McKinsono kovai būtų suteiktas „WBA Title Eliminator“ kovos statusas. Tai reiškia, kad šioje kovoje turėjo paaiškėti privalomasis čempiono varžovas.

Problema ta, kad WBA dabar turi du pasaulio čempionus. WBA (Super) diržą turintis Errolas Spence‘as turėtų susikauti su Terence‘u Crawfordu, o kitas kandidatas tapti V.Ortizo varžovu – WBA reguliarųjį diržą turintis E.Stanionis.

Lietuvis nesikovė jau beveik 4 mėnesius ir, panašu, norėtų grįžti į ringą. Jį kaip vieną iš potencialių savo varžovų anksčiau minėjo ir Jaronas Ennisas, bet panašu, kad tai ir liko tik kalbomis. E.Stanionis, sulaukęs klausimo apie galimą kovą su J.Ennisu, tik mįslingai užsiminė, jog visa tai tėra kalbos, o prie darbų pereiti niekas nenori.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų